Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy cigizek?

Figyelt kérdés
A szüleim már a születésem előtt cigiztek, és én is cigizek 2009 októberétől.[15 éves lány vagyok]. Több emberrel beszéltem már akik nyugodt szívvel cigiznek otthon a szüleikkel, akik nem basztatják őket mert hát ők maguk is nikotinfüggők. De nálunk más a helyzet, mert azt mondták, ha megtudják hogy cigizem, megvernek, ettől pedig félek. Mit tegyek?
2010. febr. 13. 12:00
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Mond el egy közeli családtagnak pl tesó vagy ilyesmi.És könnyítessz a sziveden ezzel.Persze csak úgy mond el hogy megígéri hogy nem köp be tged a szüleidnek.Aztán várd meg hogy 18 legyél s ha addig nem tudják meg akkor megmondod nekik és akkor már semmi közük nem leszo hozzá mert felnőtt leszel...(most tuti hogy egy csomóan rámtámadnak majd de nem érdekel)
2010. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
BAGÓZZ TOVÁBB MINT AZ ÁLLAT!!!!!!(ha abbahagyod kisebbek lesznek a melleid)
2012. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
büdös r@hadt k@rva any@tok ti élettelen anti dohányos f@sszopó kö@ög emberek antism all of us
2020. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!