Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg, hogy ne...

Hogyan mondjam meg, hogy ne legyen bántó?

Figyelt kérdés
Közel lakunk anyósomhoz,van egy 2 éves kisfiunk.Naponta többször átjön,ami persze nem baj,de közli a Picivel,hogy öltözzön,mert átviszi magához.Minket meg sem kérdez,hogy esetleg elengedjük-e,nem volt-e valami tervünk?Örülök,hogy szereti az unokáját,de nagyon rosszul esik,hogy csak fogja és viszi.Persze nem mondom,hogy most ne,mert akkor már a kisfiam örömét rontanám el,hiszen szeret a mamánál lenni és amikor a mama közli,hogy mennek,nagyon boldog.Tudom,hogy segíteni akar,hogy legyen szabadidőnk,meg minden,de akkor is mi vagyunk a szülei és valahogy finoman,bántás nélkül szeretném közölni,hogy kérdezze már meg,mielőtt beoltaná a gyereket!De hogyan?
2010. febr. 11. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szólj előre, amikor terveztek valami programot a gyerekkel.
2010. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én anyósom sajnos nem él már, nagyon szerettem, örülj amíg van Nektek a mama! amúgy ötlet:


én átmennék vasárnap délután és KEDVESEN megkérdezném: "tessék mondani, mikor szeretne jövő héten unokázni, mert mennénk ideéside, és szeretnénk tervezni" szerintem ebből fogja tudni, hogy szólni kell, és nem is veszi bántásnak :)

2010. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!:)
2010. febr. 11. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!