Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudom megkedvelni a...

Ha nem tudom megkedvelni a párom gyerekét jobb ha vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megkedvelni pedig úgy álltam hozzá hogy mindent megpróbálok. De ennek a gyereknek semmi nem jó. Napokig hisztizik,elviselhetetlen. Sokszor hetekig nálunk van neveletlen, nem akár szotfogadni. Úgy érzem már hogy egy számomra idegen gyerekkel nem éri meg ennyit bajlódni. Amikor megismertem a párom nem tudtam hogy gyereke van. A paromat szeretem de ez a probléma mindig ott lesz köztünk hogy mi már nem tudunk közös család lenni a fiatalkori ballepese miatt. Jobb ha szakitok vele?
2015. febr. 6. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a sok bunko valaszt... igen van olyan hogy egy gyerek neveletlen, es nehez elviselni, megvaltoztatni ugy hogy nem a Kerdezo az anyja eleg bonyolult. De gondolom Itt mindenki minta szulo!
2015. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet jobb lenne keresni mást, aki foglalkozik is a gyerekével vagy még nincs gyereke.

Nem te tehetsz arról, hogy neveletlen és hisztizik napokig.

2015. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Én hasonló cipőben járok,bár nálunk igazából nincs a gyerekkel baj,csak teljesen máshogy van nevelve,mint amit én normálisnak tartok. ( 9évesen nincs saját ágya,mindenben ki van szolgálva. Szerintem túl van kényeztetve) Én próbálok viszonylag kimaradni a dologból,perszr van ami már sok,azt közlöm a párommal,hogy na ezt már nem. Mindennél jobban szeretem Őt,így akármennyire nem szimpi,el kell fogadjam a gyereket is. Aztán majdcsak felnő :D
2015. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Ne hibáztassátok a kérdezőt, írta, hogy mikor összejött a párjával, nem tudta, hogy gyereke van. Gondolom, próbáltál közeledni, de kiakasztott a gyerek viselkedése. Hát az a helyzet, hogy ezt én se tudnám elviselni. Mondjuk azt nem értem, hogy miért van nálatok hetekig az a gyerek? Az anyjának nem kell? Neki kéne többet vele foglalkoznia.

Igen, sajnos ez mindig zavarni fog, ha saját gyereketek lesz, akkor is. Mert ugyanúgy fog láthatásra menni, és nem olyan lesz a családi légkör, mint szeretnéd. Sajnálom, hogy nem derült ki időben számodra hogy gyereke van. Én soha nem választanék olyan férfit, akinek van gyereke, pont ezért, mert olyan gyereknek, akihez semmi közöm, nem vagyok hajlandó elviselni a hisztijét. A saját gyerekem teljesen más. Na most majd biztos nekem esik a sok mintaember, aki épp arra izgul, hogy milyen jó más hisztiző kölykét nevelni, meg elviselni minden hétvégén úgy, hogy a párnak csak akkor lenne ideje minőségi idő eltöltésére. Aki ezt szereti, annak egészségére. Én legalább nem vagyok képmutató, és névtelenül is azt írom , amit gondolok. Pontozzatok csak le, nem érdekel.

2015. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok! Látom, régi kérdés, de leírom, hogy én miben vagyok. A én páromnak (apuka) 5 éves kislánya van. Az alap természetével nincsen gond, hanem azzal, ahogy kezelve van. Sosem szólnak rá, nem büntetik meg, nem tudja mi a jó és mi a rossz. Et tök értelmes lány, mert amikor elmagyarázom neki hogy ezt ezért nem szabad, akkor látszik rajta hogy felfogja, és megérti. Velem ilyen. Viszont amit nem tudok elviselni, hogy ha az apja szól rá egész véletlenül, amikor már muszáj, akkor mintha meg se hallaná, párom meg ráhagyja. Aztán amikor veszélyes dolgot akar csinálni, és párom véletlen megakadályozza (pl majdnem letépte a függönyt, mert azon akart hintázni), akkor hiszti van órákon át, a párom meg olyankor babusgatja. Nekem nincs gyerekem, de a gyerekes barátnőimtől egész mást látok, rászólnak ha kel, nevelik a gyerekeiket. Na ezt a kislányt az anyja se neveli. Szerintetek én rászólhatok? Nevelhetem, ha nálunk van? Sokszor megfogadtam, hogy egy szót se szólok, de amikor pl filccel összefirkálta a szőnyeget, eldurrant az agyam és elraktam a filcet, párom akkor se szólt egy szót se neki, hogy nem kéne... Sajnos úgy érzem ez a kislány lesz a kapcsolatunk végzete, és nem is miatta, hanem emiatt a nézetkülönbség miatt.
2019. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!