Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibirja-e a hazzasagunk?

Kibirja-e a hazzasagunk?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kerdes volt mar,de nagyon magam alatt vagyok. Ferjem elutazott kulfoldre dolgozni, elorelathatolag 9 honapra. Van egy masfel eves kislanyunk. Miatta hozta ezt az aldozatot, jobb gyerekkort szeretne neki teremteni. Egy hete van kint, de en nagyon magam alatt vagyok. A 9 honap alatt nem jon haza,es mi sem tudunk hozza menni. Imadjuk egymast, es borzasztoan hianyzik...
2015. febr. 5. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es 13-as mondanivalójában is van valami! De nyilván te sem teregeted ide ki az egész magánéletedet! Lehet hogy nektek is akkora hiteletek van és azt akarjátok rendezni! De ha csak a magasabb életszinvonalért megy ki akkor át kell gondolni hogy a gyerekét akarja látni felnőni vagy luxusban akartok élni. Ha a megélhetésetek netán a házatok múlik a dolgon akkor meg kibírtok még akár többet is! A nők hajlamosak egy kicsit túlparázni a dolgot! Én megértem hogy nektek rossz itthon ketten meg hiányzik meg minden! De! A nőket ez lelkileg jobban megviseli! A férfiakat is megviseli csak nekik tartani kell magukat! Mert értetek csinálja és ott az ész érvek kicsit jobban motiválják őket! Kimegyek dolgozni és megmarad a házunk, vagy nyomorgunk itthon albérletből albérletbe! Értetek teszi nem másért! Fogadd el és örülj neki hogy van egy szerető párod aki mindent megtesz értetek! És tudom hogy rossz de pozitívan kell hozzáállni mert ha nyomasztjátok magatokat akkor sza.r lesz! De azért mindenképp nagy kérdés hogy luxusért vagy megélhetésért ment ki!
2015. febr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi nem luxusért , hanem a jobb életért vágtunk bele a külföldi életbe . Magyarország helyzetet mindenki ismeri , igencsak élhetetlenné vált az ország . Mint mindenki mi is a legjobbat akartuk a gyerekünknek a családunknak .. Miután Magyarországon albérletben éltünk , hitel mentes lakásra nem volt lehetőségünk , hitelt pedig nem akartunk bevállalni ..így albérletben éltünk . Megéltünk , de nem haladtunk előre . Aztán jött a lehetőség , amivel éltünk . Nem bántuk meg ! A gyermekünk is csak profitál , egy sokkal élhetőbb országban nő fel , kezdi el saját életét majd . Kérdező , ne aggódj ..ha őszinte és erős a kapcsolatotok , nem lesz baj . Bíztasd , bátorítsd a párodat ... Hiszen neki a nehezebb most , nélküled van egy idegen országban .
2015. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Költőnő? ***** válasza:

nekünk is volt h távkapcsolat volt, nehezen bírtuk, majdnem rámentünk. Apróságokkal életben lehet tartani a lángot. Persze sz*r meg minden, de sajnos van h kell.

Persze ehhez mind a két fél közös akarata kell...

Sok erőt nektek!

Foglald el magad, esténként meg skype. Kis huncutkodás, miegyéb, ami nektek belefér.

2015. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!