Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibirja-e a hazzasagunk?

Kibirja-e a hazzasagunk?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kerdes volt mar,de nagyon magam alatt vagyok. Ferjem elutazott kulfoldre dolgozni, elorelathatolag 9 honapra. Van egy masfel eves kislanyunk. Miatta hozta ezt az aldozatot, jobb gyerekkort szeretne neki teremteni. Egy hete van kint, de en nagyon magam alatt vagyok. A 9 honap alatt nem jon haza,es mi sem tudunk hozza menni. Imadjuk egymast, es borzasztoan hianyzik...
2015. febr. 5. 23:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kosz, te talan mar voltal ilyen helyzetben????
2015. febr. 5. 23:14
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
velem nem, de a csaladban tobben is.
2015. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Jaj ne figyelj az idiotakra! :(

Sajnos erdemben nem igazan tudok segiteni, annyit tudok irni, hogy probaljatok minel tobbszor ertekezni, es legyen mindig elotted, hogy o imad benneteket! :)Ha igaz szeretet van köztetek, menni fog! :)

2015. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy kibírjátok, hiszen szeretitek egymást, egymásért csináljátok.
2015. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Talán vedd figyelembe, hogy miért ment ki. Mit gondolsz, neki öröm ilyen sokáig távol lenni tőletek? Nem látni a pici lányát?

Ha már eldöntöttétek, és úgy éritek, megéri az áldozatot, akkor miért ne bírná ki a kapcsolat?

Különben meg hova megy, hogy nem jöhet haza, és ti sem hozzá? Katona?

2015. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan kibírja szerintem,gondolj arra hogy,nem veszítetted el örökre csak egy kis idő és hazatér,és értetek csinálja ami becsülendő dolog!Hamar elröpül ez az idő!
2015. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Jaj, nem kell mindenbe politikát keverni. Egy gyereket fel lehet nevelni külföldi munka nélkül is. Külföldön dolgozó apukák gyerekeinél nem épp azt látni, hogy az alap dolgok miatt gürizik kint az apa, hanem a luxusért. Annyit nem ér az egész... Inkább dolgozzon itthon, kevesebbért, de lássa felnőni a gyerekét
2015. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én párom is külföldön van. Igaz, ő 2 havonta haza jön.

Egyedül vagyok itthon a gyerekkel, a kertes házzal a munkámmal és a 3 kutyával. Néha arra is alig van időm, hogy a fenekemet kitöröljem.


Foglalkozz a másfél éves kislányotokkal. Skypoljatok sokat. Tudom, a testiséget nem helyettesíti, de több mint a semmi.

Nyugtassátok, magatokat a gondolattal, hogy ez csak egyszer 9 hónap. Hidd el, rosszabb az amikor 8 hétig várod haza, aztán annyi elintézni való gyűlik össze, hogy kettőtöknek már csak az ölelés marad, amiben elalszotok. Aztán hip-hopp és megy is vissza.

2015. febr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eg stabil , biztos cölöpökön álló házasság kibír ennyit ! A hiányérzet borzasztó , nem múlik .. De hozzá lehet szokni . Tudom , az én ferjem is külföldön dolgozik 3,5 éve . Igaz , 4-5 hetente vagy. Én megyek ki hozza a gyerekkel , vagy ő jön haza . Nyárig ezt az életmódot folytatjuk , aztán költözünk ki végre mi is .
2015. febr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a velemenyem.

Inkabb legyen itthon.a keves penzt is be lehet osztani...ahol elek keves a munka.sok csalad el szetszakitva...van ahol elvaltak.van ahol kiment a feleseg is...

Van ahol hozzaszoktak a luxushoz es megint kiment kulfoldre....

2015. febr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!