Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon kibírja ezt egy kapcsola...

Vajon kibírja ezt egy kapcsolat? = (

Figyelt kérdés
Üdv.Szóval kinek a kapcsolatába akadnak rosszakarók?Olyanra gondolok,hogy mondjuk a párotok szülei,rokonai.Akik mindenáron azt akarnák,hogy ne legyetek együtt a fiúval/lánnyal, utál benneteket és zsörtölődik.Nem mehettek olyan családi programra ahol ő is ott van mert nem képes titeket eltűrni.Az mind1 ,hogy tettetek e valami amiért utál(és túlzásba is viszi)vagy csak 1xűen bolond..:S Remélem érthető a kérdésem.Vajon ezt lehet figyelmen kívül hagyni,vagy egy idő után nem számít majd?Van valakinek még ilyen gondja?:(
2010. ápr. 13. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem:S A párom egyik barátja utál, ok nélkül, és egyszerűen mindig valahogy keresztbe akar tenni. És most már az anyukája is kezd ellenem lenni... Kegyetlen rossz.Már nem is szívesen megyek hozzájuk:S
2010. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem tudod úgy intézni hogy kibirja akkor elég buta vagy..


Akiknek nem tetszik a dolog azoknak hazudd azt hogy már nem vagytok együtt, és ne mutatkozz előttük a pároddal..


Nameg ne számolj be mindenről mindenkinek, aki rosszakaró az nem akar neked jót nyilvánvaló..

Ha mégis együtt kell vele élned muszáj hülyének nézned és megtanulnod megjátszani magad előtte..

2010. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, akkor kibírja, és egy idő után ezek a "rosszakarók" is rájönnek, hogy hiába törik magukat.

Amelyik kapcsolat nem bírja ezt ki, az úgyse tartott volna sokáig.

2010. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem egy tini kapcsolat:)Ezért sem akarom hazugságokkal teletömni az egészet.Csak félek,hogy a párom rokona addig fog furkálódni amíg rámegy a kapcsolatunk.Nem azért mert elhagyna a párom mert befolyásolják(akkor már rég megette volna)hanem attól félek,hogy elegünk lesz ebből,esetleg mi fogunk összeveszni ezmiatt.Már fél éve h nem is láttam a nőt,most lett volna egy "családi" dolog ahova énis mentem volna,és a nőcike kijelentette a párom anyukájának,hogy mennyire gyűlől és láttni sem akar..ezek után én biztos nem megyek,tuti jelenetet rendezne 400ember előtt:S:S Rossz ez így de esély sincs arra,hogy leüljek vele megbeszélni.A párom és az anyukája is próbál rá hattni,de reménytelen:(
2010. ápr. 13. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátom nővére egyszerűen kibírhatatlan. Duzzog állandóan ha náluk vagyok, bár amúgy is ilyen a természete. Utálom. Sztem egy idő után lehetnek belőle konfliktusok, de ezért nem valószínű a szakítás. Legalábbis sztem.
2010. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom,miről beszélsz,sokáig jártam hasonló cipőben.A mi problémánk megoldódott,mert a párom kiállt mellettem,ezzel is bebizonyította,hogy szeret engem.Persze a feszültség az évek folyamán csak gyűlt,és gyűlt.Egy napon kirobbant belőlem.Azóta is mennek a hátam mögött dolgok,de azok már nem árthatnak nekünk.Azok csak üres szavak.Meg kell tanulni ezt fölényesen,higgadtan,okosan kezelni.Soha nem szabad lesüllyedni a másik szintjére,és nem szabad támadási felületet szolgáltatni a ,,kedves" családnak.Én 5 év után tanultam meg kezelni a helyzetet,szóval ez egy hosszú folyamat,és hosszú meccs lesz,de megéri,ha a párod kitart melletted.Ha nem ,akkor valószínűleg nem is kár érte.
2010. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném,hogy menj csak el nyugodtan arra a családi eseményre,legalább lesz egy kis szép sárga alapszíne a csajnak.
2010. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik írtak:)Igen,lehetséges,hogy nem megfutamodnom kéne hanem "nyomulni" csak a páromat szerettem volna megkímélni a jelenettől.Természetesen arra gondolok,hogy tuti elkezd majd velem ordítani és le*urvázni ahogy 1x felhívott és megmondta hogy tönkreteszi az életemet és szétszed minket a párommal stb..Félelmetes egy nő,én meg amúgy is az a jószívű vissza húzódó típus vagyok,nem is állt szándékomban vele veszekedni vagy a szintjére lesüllyedni.De az ilyen nőnek hiába mondod az igazat nem hiszi el:(Azt hiszi meg csaltam a páromat,és hogy hazudtam neki.Persze ez nem igaz de hát túlzás amit csinál.Nem tudom mi lesz ha házasságra kerül a sor:( Majd biztos ő áll fel annál a résznél amikor a pap azt mondja ,hogy most szóljon akinek valami mondanivalója van.......már sajnos ezeken gondolkodok:(
2010. ápr. 13. 23:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a párod szeret, akkor NEKI kellene demonstrálni a nő felé, hogy elege van és szálljon le rólad!

Ez pl. történhet úgy, hogy ő se megy el erre a családi eseményre és közli a saját anyjával, hogy kinek köszönhető ez. Vagy elmentek (együtt természetesen) és végig melletted van és szükség esetén megvéd, kiáll melletted a nővel szemben, ha az be próbálna szólni vagy jelenetet rendezni.

Sajnos csak ez fog megoldást hozni, mert csak így állítja le magát a nő.

2010. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!