Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti már adtatok pofont...

Kenis21 kérdése:

Csajok ti már adtatok pofont a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ha adtatok akkor miért kapta?
2015. febr. 5. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Max. önvédelemből ütnék, de remélehetőleg odáig nem fajul a helyzet...

Jobban szeretem megbeszélni a dolgokat.

2015. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem, mi is megbeszéljük.


Most mégis monoklival jár- véletlen telibe könyököltem, miközben kelt fel az ágyból. :O :O

Nagyon sajnálom, meg minden, de én egy viszonylag pici, alacsony lány vagyok, ő meg hobbi szintű testépítő, és bevallom, kinevettem amikor másnapra belilult. Mentségemre, ő is velem nevetett. :D

2015. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem.. De egyszer falhozkentem..

Kihazsnáltam apzt, hogy nem szamít rá..


Bpuliztunk,més többet ittunk kicsit a kelleténél,mösszebalhéztunk, én erősködtem valamit és fogtam a pulővere ujját, ő megszorította a kezem, nagyon,mtehát kihazsnálta fizikai előnyét..

Kiment wc-re, utánamentem és falnak löktem,mhogy szeretem,mde ez volt az utolsó,nhogy kihazsnalta velem szemben a fizikai erejét.ha gyerek,ha házasság, akkor látott engem utoljára.../ esküvő előtt 1hónappal voltunk/


Egysbkent egyértelmű volt, hogy nem volt vele tisztában, hogy mennyire megszorított, de nekem elpattant az agyam, a mindenféle fizikai erőszak ellen vagyok

2015. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mi néha szoktunk "verekedni", én is megharapom meg egy-két dolog előfordul, hát nem tudom, én ennek nem kerítek nagy feneket.

nyilván nem bosszúból, hanem csak játékosan vagy ilyesmi. de én reflexszerűen szoktam fizikailag is reagálni egy-egy beszólásra, stb.

2015. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát én poénból sokszor, szoktunk "verekedni" viccből, csikizni egymást meg gyengéden "pofozkodni" ha olyan kedvünk van, de nem okozunk komoly fájdalmat egymásnak.

Komolyan nem ütöttem még meg senkit, csak egyszer önvédelemből, és a jövőben sem bántanék senkit hasonló ok nélkül.

Szerintem aki egy problémát erőszakkal akar megoldani, az nem normális, akár nő akár férfi, és mindegy hogy milyen nemű a másik ember. Senki ne üssön meg senkit, max ha megtámadják, vagy ha 6 év alatti mindkét fél, afölött elég ciki.

20/L

2015. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy ő nem pofoz engem én se őt. Még akkor se tennék ilyet ha megcsalna.
2015. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!