Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit adtatok párotoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit adtatok párotoknak az egy éves házassági évfordulótokon?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalám akárhányadik évfordulón? Nemet is írjatok, kérlek :-)
2013. okt. 25. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi sosem adunk egymásnak évfordulóra külön ajándékot, hanem elmegyünk egy jót vacsizni valahova.
2013. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. Nő vagyok.
2013. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is vacsizunk, vagy elutazunk 2-3 napra valahova. Nem fontos, hogy drága hely legyen, sőt. Csak kicsit mozduljunk ki a megszokottságból, és nyugodtan romantikázhassunk, ez a lényeg.
2013. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jó munkahelyem és fizum lenne, akkor valami olyasmit, amit tudom, hogy szeretne: új telefont, jobb laptopot, kütyüket, amivel feltuningolhatja a kocsit. De mivel jelenleg sajna csóró munkanélküli vagyok, így csak tortát sütök és finom vacsit főzök. :D
2013. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az első évfordulón megajándékoztuk egymást. megbeszéltük, hogy csak ekkor lesz ajándék, de az olyan, ami remélhetőleg sokáig tart. A férjemnek karórát vettem, én pedig gyűrűt kaptam tőle. A többi, csendesen ünnepeltünk, ajándék nélkül. Azt, hogy éppen mit csinálunk, az alkalom szüli, de mindig kapok virágot, és meggyújtjuk pár percre az esküvői gyertyánkat. Aztán gyorsan el is fújjuk, mert reményeink szerint jó pár évtizedig ki kell tartania. :-)
2013. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megbeszéltük hogy teljesen felesleges az ajándék. Azt találtuk ki, hogy házassági évfordulón visszamegyünk abba az étterembe ebédelni, ahol az esküvői ebédünk volt, és ugyanazt rendeljük:)


A sima évfordulón is ugyanazt csináljuk amit az első randinkon. Mozi, fagyi, séta:)


27/N

2013. okt. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első házassági évfordulónkra a kisfiunk volt az ajándék :) Mellé én még kaptam egy csokor virágot. Második házassági évfordulónkra azt kaptuk, hogy újra együtt lehettünk(férjem vidékre kényszerült dolgozni, két hónapig külön voltunk egymástól) és egy kettesben töltött romantikus vacsorázással és éjszakai fürdőzéssel, szaunázással ünnepeltük meg. Idén a harmadik évfordulónkat ünnepeltük, megkaptam az "elmaradt" eljegyzési gyűrűt, amivel húztam az agyát (karikagyűrűvel kérte meg a kezem) tőlem pedig egy rég áhított karórát kapott :) ez volt az első kézzel fogható évfordulós ajándékunk egymásnak. 31/N
2013. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!