Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti már adtatok pofont...

Kenis21 kérdése:

Csajok ti már adtatok pofont a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ha adtatok akkor miért kapta?
2015. febr. 5. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
én egyszer, amikor megalázta az egyik barátnőmet minden ok nélkül.
2015. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Igen. Kinn voltunk a baratokkal inni. En voltam a sofor, o meg tobbet ivott mibt kellett volna. Veszekedtunk, es olyat mondott amivel nagyon megbantott. Kapott egy pofont. 22/l
2015. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Mert mindig mindenhol bámulja a nőket.Egyszer eldurrant az agyam.Nem pofont kapott,bevertem neki egyet,monoklival járt egy hétig.
2015. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Mi inkább megbeszéljük.

2015. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Bár nő vagyok, de megértem, amikor a férfiak panaszkodnak a kettős mércéről. Ha ezt egy férfi írta volna ki, "Pasik, ti adtatok már pofont a párotoknak?" Akkor egyből menne a hőbörgés, hogy férfi nem üthet egy nőt, meg micsoda agresszív barom az ilyen.

Elvárom, hogy engem ne pofozzanak meg, így én sem pofozkodom. Ha végleg kezelhetetlen szavakkal a konfliktus, akkor otthagyom az illetőt a p_csába. De a fizikai erőszak bármilyen formáját elítélendőnek tartom. (Persze kivételek mindig vannak, pl. önvédelem)

2015. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
nem, nem adott rá soha okot
2015. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Elvárom tőle, hogy ő se üssön meg engem soha, semmilyen körülmények között. Akkor se, ha megbántom, akkor se, ha netán vállalhatatlanul viselkedek. Márpedig ami rá nézve elvárás, az úgy normális szerintem, ha magamra nézve is az.
2015. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

Ittas volt a párom, én csak egy kicsit. egy fesztivál féleség volt a városban este, és ő még maradt volna, én pedig mentem volna haza, mivel a város túlsó végén laktunk. és az utolsó metróra fel szerettem volna ülni. De nem hallgatott meg és elég hangosan magyarázott volna tovább. és akkor ütöttem az arcára egy kicsit hogy térjen észhez és hallgasson meg, de ez inkább jelzés értékű volt mert nem indulatból jött, és nem is erősen. Végülis hatásos volt. A vicces hogy nem emlékezett rá másnap :D

de olyan még nem fordult elő hogy idegből, és erősen megüssem. Nem is szeretnék. ALapvetően türelmes emberek vagyunk.

2015. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem, mert soha nem jönnék össze olyan férfivel, aki erre okot adna. Ha esetleg mégis ennyire megbántana inkább szakítanék. A verekedés nem old meg semmit, csak szítja tovább a feszültséget.
2015. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Van egy kis hétvégi háza, és nagyon félek abban a házban, olyan érzésem van, mintha szellem lenne benne. Egyszer ott mögém osont és nagyon megijesztett, ijedtemben ahogy hátrafordultam, reflexből adtam neki egy kis pofont.. Hát nem vagyok rá büszke.
2015. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!