Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedi születésnapi ötlet?...

Egyedi születésnapi ötlet? Mit adtatok párotoknak a hosszú gondolkodás után?

Figyelt kérdés
Végig néztem a google-ban is minden oldalt, de semmi jót nem találtam. Persze, 40-50-100 ezer FT-ért találnék, de nincs saját keresetem, így maximum 20ezret tudnék költeni. Hőlégballonos utazást néztem ki, de kettönknek az is 50e Ft... valami ötlet?:(
2010. máj. 27. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár ez nem megoldható nálad sztem,de a párom szülinapjára elég egyedi volt az ajándék.Főleg a kitől-kinek része.

Ugyanis páromnak én voltam a szülinapi ajándéka a saját maga számára.Röviden,szülinapja alkalmából megkérte a kezem.:)

2010. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez nagyon aranyos! én is örülnék egy ilyen szülinapi ajándéknak!:D
2010. máj. 27. 23:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd el egy gokartpályára.
2010. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el canopezni, az kijön annyiból, és nagy élmény, én azt kaptam a 25-re
2010. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik!! meglepetésként kaptad, vagy megkérdeztek előtte hogy tetszene-e? és csak ezt kaptad? mert én emellé még adnék valami apróságot
2010. máj. 30. 02:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy fél éve előtte, már szerettünk volna menni, de sajnos a rossz idő miatt, nem mehettünk.Úgy volt az egész, hogy reggel beültünk a kocsiba és elindultunk, de nem mondta meg hová megyünk, aztán sajnos fél óra múlva rájöttem hová megyünk, utána végigrettegtem az utat, egészen az első csúszásig, utána már nagyon élveztem. Majd bementünk Pestre a Sugar cukrászdába (nagyon régóta el akartam már menni), vett egy muffint, amit én választottam, tettünk rá gyertyát és boldog születésnapot kívánt. Nagyon jó volt.Talán még kaptam egy gesztenye babát is. 25/L
2010. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

vaterán és teszveszen levadásztam egy csomó mindent a születése évéből

így kapott 1968-as kiadású Lúdas Matyit, 1968-as képeslapot Verpelétről (ahol élt is amúgy) 68-as pénzérméket, szórólapot, bélyegsorozatot, spormagazint és plakátot.

egyszerűen beírtam a keresőbe: 1968 és böngésztem a kaetegóriákban

2010. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja és ez az egész teszveszes vaterás dolgo ha jól rémlik egy 5ezres volt

de tán még annyi sem

ezen kívül meghívtam egy étterembe kivételesn én , a nőszemély :)

2010. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem voltatok (vagy ő nem volt), vidd el IMAX 3D moziba. Nagy élmény és kettőtöknek kukoricástól is kijön 6000 Ft-ból.
2010. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a 19.57es hozzászólóé nagyon tetszik, remélem találok 1980-as kiadásúakat is:)
2010. jún. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!