Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötlet születésnapi meglepetésre?

Ötlet születésnapi meglepetésre?

Figyelt kérdés
A párom (férfi) hamarosan 33 éves lesz. A születésnapi bulijára szeretnék valami poént kitalálni. Pl. tavaly meghívtam Erőss Zsoltot a buliba (a barátom amatőr sziklamászó, nagyon örült neki). De idén valahogy nincs ötletem. Esetleg másnak van? Saját ötlet, tapasztalat stb.
2010. szept. 30. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha picit többet megadsz arról, hogy mi érdekli öt, akkor jobban tudunk valamit mondani.
2010. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általában a sport, de ezen belül is a sziklamászás és a hegymászás. Plusz a természettudományok, csillagászat, ilyenek.
2010. szept. 30. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire mászik komolyan, de ha együtt elmennétek egy ilyen mászásra, s mikor felértek a tetőre, ott várná a szülinapi torta, bogrács, ismerősök.


Esetleg egy együtt töltött hétvége olyan helyere, ami érdekli, vagy régen járt, vagy elszeretne menni, vagy közös helyetek.


Tárgyi ajándékokat tudnék még sorolni:

- vacsora

- színház/mozi/koncert jegy

- wellness hétvége

- kirándulás

- könyv

- bor

- pénztárca

- kesztyű

- táska

- kréta tartó táska (mászáshoz, nem tudom mi a neve)

- amire vágyik

- cd

- torta (fényképeset is lehet csináltatni, te is süthetsz neki)

- buli, amiről nem tud

2010. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első ötlet szuper, viszont a szülinapja november legvégén van, ami sajnos nem mászószezon. Meglepetés buli tavalyelőtt volt, szóval kilőve. Igazából tárgyi ajándékra van elképzelésem, csak valami jó ötlettel szeretném "feldobni" a születésnapi bulit, és erre nincs semmi ötletem.
2010. szept. 30. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudm, szokott-e képeket csinálni a túrákról, de ha nem, akkor egy jobb kamera érdekes ajándék lehetne, ha meg vannak felvételek, akkor egy fotomontázs az eddigekröl, vagy egy fotóalbum - akár elektronikus az iróasztalra.
2010. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:31 vagyok


Mikor jártatok utoljára Planetáriumban?

2010. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sohasenem...Hm...mondasz valamit, mindjárt ránézek a Planetárium honlapjára!
2010. szept. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!