Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vendégségbe megyünk, de a...

Vendégségbe megyünk, de a férjem azt mondta, hogy nem vehetek fel szoknyát (térd alattig érőt). Én szeretnék. Mit tennétek a helyemben? Felvegyem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Egyébként nem vagyok félrekavarós típus, két éve csak itthon vagyok a gyerekekkel, nincsenek barátaim, barátnőim...

Úgy örülök, hogy megint csinos lettem szülés után, szeretnék szoknyát felvenni!!!


2010. febr. 7. 14:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség? Szeirntem ez pont nem az a viselkedés a férj részéről amit apró hülyeségnek lehet nevezni. Az ilyen kicsi fasságokból lesznek a nagyok,hogy a végén már a boltba se mehetsz le diszkiséret nélkül,nem mehetsz vissza dolgozni gyerek után (környezetmben van ilyen páros!!) ,ésatöbbi és a többi.. nevetséges
2010. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Felvenném. Mondd, hogy azt akarod, hogy büszke legyen rád.
2010. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Én utaltam az iszlám világra, de azt hittem mindenki érteni fogja, hogy nem a szoknyaviselésre utaltam, hanem arra, hogy a férj mondja meg mit tehet az asszony, és mit nem! Ezek szerint sikerült félreértelmezni.
2010. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel,ha meg nem akar menni menj egyedül és ezt meg is mondhatod neki.Nem a rabszolgája vagy hogy megmondja mit vegyél fel.
2010. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

A "tehenes" kommentelőnek: 162 cm magas vagyok, és 54 kiló, szóval ez akárhogyan is nézzük nem egy tehén testalkat!!! Egyébként M-es (38-as) a méretem... De itt most nem is ez a lényeg... végül is nadrágban mentem... De úgy erzem, hogy önkényesen ő nyert... (mármint a férjem). Csakis a barátainkra való tisztelettel nem húztam tovább az időt és nem balhéztam :S

Mit lehet tenni az ilyen pasival? Még nem volt ilyenre példa... Féltékeny a barátjára???

2010. febr. 7. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!