Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vendégségbe megyünk, de a...

Vendégségbe megyünk, de a férjem azt mondta, hogy nem vehetek fel szoknyát (térd alattig érőt). Én szeretnék. Mit tennétek a helyemben? Felvegyem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Egyébként nem vagyok félrekavarós típus, két éve csak itthon vagyok a gyerekekkel, nincsenek barátaim, barátnőim...

Úgy örülök, hogy megint csinos lettem szülés után, szeretnék szoknyát felvenni!!!


2010. febr. 7. 14:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

ő az óvóbácsi te meg ovis vagy???


Ha valaki szoknyában van az azzal a jelentéssel bír, hogy kavar?? Nadrágban is lehet !

2010. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy addig nem megyünk sehová, amíg szoknyában vagyok...

hónapok óta meg van beszélve ez a vendégség...

2010. febr. 7. 15:12
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, itt már eldöntetett...
2010. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel azt a ruhát, amelyikben a legjobban érzed magad. És részvétem a barom férjed miatt. Én nagyon szeretem, ha a barátnőm csinosan öltözködik, jól néz ki, és tudom, hogy a kedvemért is teszi.
2010. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
63%
Érdemes ilyen apróságon veszekedni?Amiatt megy tönkre sok házasság,hogy semmiségekből csinálnak ügyet!Jogod van szoknyát felvenni,az igaz,és neki nem kellene előírni,hogy mit vegyél fel.De ez nem olyan probléma,ami miatt veszekedni érdemes!Vegyél fel egy nadrágot,és menjetel el együtt!Később megbeszélhetitek,mi kifogaása volt a szoknya ellen!
2010. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%
15:24-nek: tudod, kezdődik az, hogy csak most, jaj, nehogy gond legyen. És arra tér észre pár év múlva, hogy még azt is meg fogja szabni a férje, hogy hányszor vehet levegőt. NEM SZABAD BELEMENNI!
2010. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem az a katagória amiért nem érdemes veszekedni! Milyen alapon mondja meg egyik fél a másiknak, hogy mit vehet fel?! Nem tudom fordított esetben hogyan reagálna? Tuti, hogy azzal jönne, hogy "nehogymár megmond mit tehetek, és mit nem"! Nincs az a férfi, akitől én ezt eltűrném!
2010. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, hogy addig nem megyünk sehová, amíg szoknyában vagyok..."


Utoljára 3 éves koromban volt ilyen, de akkor is csak azért, mert nyári szoknyát akartam télen felvenni és valamiért anyukám nem díjazta az ötletet... De a téli szoknya már akkor sem lett volna gond...:)

2010. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet elviselni egy ilyen embert?
2010. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
50%
Éppen ez a baj kedveseim,hogy ilyen önérzetesek vagytok.Megkell a vendégség UTÁN beszélni! Nem azt írtam,hogy ezután mindig úgy kell táncolni,ahogy a férj fütyül.Csak azt hogy emiatt MOST nem érdemes veszekedni!Ha én is mindenért mindig önérzeteskedtem volna,minden apróságból harag lett voilna,nem lenne 30 év házasság mögöttünk!És nem vagyok alázatos rabszolgája a féjemnek,és ő sem nekem.
2010. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!