Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vendégségbe megyünk, de a...

Vendégségbe megyünk, de a férjem azt mondta, hogy nem vehetek fel szoknyát (térd alattig érőt). Én szeretnék. Mit tennétek a helyemben? Felvegyem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Egyébként nem vagyok félrekavarós típus, két éve csak itthon vagyok a gyerekekkel, nincsenek barátaim, barátnőim...

Úgy örülök, hogy megint csinos lettem szülés után, szeretnék szoknyát felvenni!!!


2010. febr. 7. 14:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem hiszem hogy ennek nem volt előzménye már! Nem akarom elhinni hogy nem volt már hogy ilyen dolgokban ő határozott meg valamit aminek semmi értelme nem volt.
2010. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős páron látom ezt... Először csak apróságokba szólt bele a férj, aztán már percre pontosan elszámoltatta a feleségét, aztán előre meg kellett írnia a bevásárlólistát és a férj kiszámolta neki a pénzt és a visszajárót vissza kellett adni, blokkal igazolva. Nagyon sok minden kezdődik egy szoknyával vagy hasonlóval... Ez nem önérzeteskedés, hanem két FELNŐTT ember EGYENRANGÚ kapcsolata.
2010. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

ez komoly?? :DD


megmondják egy felnőtt nőnek, hogy mit vehet fel és mit nem?

2010. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
És mi az indoklás? Mert ha zsidó vagy arab, akkor megértem, de ez nem nagyon valószínű....
2010. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc nekem merné megmondani mit vegyek fel.
2010. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen férfiakkal hiába ülsz le, kötik az ebet a karóhoz.

ahogy telnek majd az évek egyre szarabb lesz. Békét akarsz? akkor ne nadrágot vegyél fel, hanem hagyd őt ott a jó büdös francba. Egy intelligens, szerető férj, aki tiszteletben tartja a nőt mint NŐT ilyet nem mond, ilyen meg sem fordul a fejébe. Magyarán az lesz amit ő akar vagy nem mentek sehova. Én leszarnám az egész vendégséget vagy elmennék egyedül, mondjuk a gyerekkel, ő meg üljön otthon vagy ahol akar? nem kivitelezhető?

2010. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
74%
Az én párom zsidó, de sose mondott még ilyet!
2010. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
70%

Az egyik hozzászóló azt írta, hogy azért húzzál szoknyát, mert nem az iszlám világba élünk, tehát húzhatsz szoknyát. Nos, az iszlám szerint -több ok miatt is- épp az a helyes, ha egy nő szoknyát hord.


Ugyanakkor fontos a házasfelek harmóniája is. Nem ilyen hülyeségen kéne szétmennie egy kapcsolatnak...

2010. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy amíg veszel alá bugyit is, addig ne érdekelje, hogy szoknyát veszel fel.
2010. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Abba még bele se gondoltál, h lehet azért nem akarja, mert valójában úgy nézel ki benne, mint egy tehén?
2010. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!