Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vendégségbe megyünk, de a...

Vendégségbe megyünk, de a férjem azt mondta, hogy nem vehetek fel szoknyát (térd alattig érőt). Én szeretnék. Mit tennétek a helyemben? Felvegyem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Egyébként nem vagyok félrekavarós típus, két éve csak itthon vagyok a gyerekekkel, nincsenek barátaim, barátnőim...

Úgy örülök, hogy megint csinos lettem szülés után, szeretnék szoknyát felvenni!!!


2010. febr. 7. 14:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

És ő a férjed, vagy a börtönőröd? Ha Te magad is ezt eldöntötted, azt teszel, amit jónak látsz.

Az én vélemény, hogy nekem tuti egy pasi sem mondhatja meg mikor mit csináljak...természetesen és sem vagyok az a tpus, hogy kiosszam a napi programját és engedélyeket adjak.

2010. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Mi az hogy beleszól hogyan öltözködjél!!!!!Hidd el nem vagyok egy hárpia, sőt nagyon is kedves, de nálunk nincs ilyen.
2010. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben felvenném. Nincs vele semmi baj! :)

A férjed biztos azért nem akarja, hogy nehogy lecsapjanak a kezéről...:) Túl csinos lettél :D

2010. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%
Mi az indoka a szoknya ellen? Nálunk elég hideg van, ebből a szempontból én inkább a nadrágot javaslom, mert abba is lehet csinos az ember, főleg egy jól megválasztott felsővel. Én a helyedben most nem veszekednék vele, és nadrágot vennék, hogy ne a vendégségbe legyetek "rosszban", de utánna megbeszélném vele, hogy jogom van, hogy szoknyát vegyek fel (én amúgy is allergiás vagyok arra, ha bárki bele akar szólni az öltözködésembe, pedig abszolút nem vagyok kihívó, ízléstelen vagy prolis, amiért bárkinek bele kellene szólnia).
2010. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy felveheted a szoknyát!!! Hol élünk, az iszlám világban?!!! Valaki megrázhatná kicsit a férjed, hogy kapjon már a fejéhez!!!
2010. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem abba a ruhadba menjel el amibe te jol erezned magadat. Mondd meg a ferjednek, hogy buszkenek kellene lennie rad, nem pedig feltekenykedni! Es megis mit kepzel, miert parancsolgat neked? Vedd csak fel a ruhat amiben te biztosan jol erezned magadat! Es fodraszhoz is menjel el es sminkeld is ki magadat! A ferjed meg pukkadjon meg.

Hihetelen, hogy akinek meg tulsulya van szules utan, azert szegyenli a ferje.

2010. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Te se engedd neki a nadragot!Kozold vele,hogy kizarolag szoknyaban vagy tangaban mehet.
2010. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

ez a lelki terror...apám is ezt csinálta anyámmal...se smink se semmi kihívó...:/


Ha felvezsed tuti összevesztek,ha nem te fogod magad rosszul érezni.

Vedd fel és mond meg neki,hogy ha azt akarja,hogy te szoknyát ne vegyél fel ő se vegyen fel vmit,v növesssze szakállt mittomén...nem 200 éve élünk már...:/

2010. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehogymár ő mondja meg,mit vehetsz fel... Ő elvileg a férjed,társad, nem a főnököd,parancsolód! De azért valahogy próbáld vele megbeszélni,hogy miért nem akarja meg ilyesmi, és nyugtasd meg,hogy neki akarsz tetszeni,nem pasizni vagy ilyesmi. DE ne engedd meg,h parancsolgasson! most egy szoknya,holnap meg megszabja h mikor mehetsz WC-re...
2010. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
52%

figyi, ha békét akarsz: menj nadrágban.

de ha önmagad akarsz lenni: igenis vedd fel a szoknyát, amelyben jól érzed magad.

a legfontosabb: ne veszekedj a férjeddel, nem éri meg. inkább üljetek le megbeszélni hogy miért játssza azt, hogy uralkodik rajtad....vagy hogy egyáltalán miért nem akarja hogy szoknyában menj? neki is jobb, ha dicsérik az ő asszonykáját, hogy milyen csinos. tuti hogy dagad a mája tőle....

2010. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!