Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi a baj a...

Tulajdonképpen mi a baj a videojátékokkal?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdésnél látom, hogy házas pasi ne játsszon, mert az gyerekes, és haszontalan.

Láttatok már Super Mario-nál bonyolultabb játékokat? Abszolút nem gyereknek való. De ezt is sok helyen írják, hogy a gyerek meg még kicsi hozzá, szóval nem értem, egy felnőttnek meg túl gyerekes, akkor mi van? :D

Másrészt meg, haszontalan? Hát igazából igen, mint a legtöbb hobbi. Tévézni meg gyakorikerdeseket olvasni mennyivel produktívabb?

Miért utálják annyian, ha egy felnőtt ember játszik?


2015. jan. 16. 12:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Itt a pontozás nem lényeg, vannak "lehúzó manók". Teljesen mind1 mit írsz, van pár szociálisan megrongált ember, aki AZÉRT!!! jár fel, hogy az "Emberek" kategóriában (és még pár helyen) lepontozzon mindenkit.

Emberfüggő a játék dolog, van akit idegesít, van akit nem.

Nem szánalmas az aki játszik (normális mennyiségben), és az sem aki nem játszik.

Viszont elítélni valamit amiről fingja nincs az embernek, nah, az gáz.

2015. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

"nem sokkal kapcsolatépítőbb, mint rohadni a gép előtt és valami nagyon komoly és felnőttes háborús stratégiai játékkal játszani? "

Az általad írt programok is tök jók, de mi pl a barátommal imádjuk a Borderlands játékokat, azok igazából elmebeteg hülyeségek, poén az egész, együtt szoktuk tolni. Közben hülyéskedünk, röhögünk a játék poénjain.

Ilyen az egész stílusa: https://www.youtube.com/watch?v=ZuMACYc_5XY

Laza, szórakoztató.

Vagy a Portal 2-t akarjuk még együtt kivinni, az meg logikai, de abban is lehet trollkodni egymással.

Nem minden játék komoly és háborús. :)

2015. jan. 16. 18:06
 33/34 anonim ***** válasza:
Rendszeresen játszok évek óta (pl.travian,városépítős játékok,régebben farmerama is ).A mostani párom kimondottan gyűlöli ezeket a játékokat,de ez van. 33/N
2015. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
55%

Akit az Istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. :D (Nem félreértendő, nem a szellemileg sérültekről van szó!)


Én nő vagyok, nálunk én játszom. Felváltva vannak időszakaim, hol filmet/sorozatot nézek, hol olvasok, hol meg számítógépes játékokat játszok (most végeztem ki a Walking Dead, a Wolf among us és a Deadlight játékokat). Nem megy a párkapcsolatunk rovására, szabadidőmben játszom, a házimunka is el van végezve. Engem ezek szórakoztatnak, kikapcsolnak, pihentetnek. Mást a tévézés. Megint mást a túrázás, sportolás. Barátom péládul edzeni jár le heti 2 alkalommal kb 3 órára. Őt ez pihenteti. Ilyenkor szoktam játszani.


Szerintem normális felnőtt kapcsolatokban nem szabad állandóan egymás nyakába lihegni, és nem szabad a szenvedélyünk/hobbink miatt a másikat elhanyagolni. Arany középút. Ha valamelyik előfordul, akkor meg kell beszélni. Remélhetőleg annyi elég. :) Ha valaki elhanyagolja a családját egy játék miatt, akkor ott más van a háttérben, valami probléma a családban, vagy épp játékfüggőség.

2015. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!