Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a helyes?

Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Nevelőszülőknél vagyok és már sok éve tűrőm,hogy a hátam mögött kibeszélnek..mindig felemlegetik a multamat,pedig én azt már szeretném elfeledni azt.Nem gonoszak,de nem érzem,hogy szeretnének ugy ahogy a másik gyerekeket,pedig én már sok mindent próbáltam és eltűrtem..de mostanában nem szólók hozzájuk,végülis megcsinálom a feladatokat amit adnak(takaritás stb) ,meg a bedolgozásban is segíteni szoktam. De ők kibeszélnek,azt mondják nem tudnak elviselni stb.Nem tudom,hogy elmondjam e a vélményem nekik,mert attól félek,hogy elkőldnek és akkor mehetek gyerekotthonba... :/ Állítólag azért nem szeretnek mert játszom a fejem..de én ezt nem így gondolom,..Csak mostanában vagyok bunkó,mert már elegem van,abból,hogy folyton megaláznak.

2015. jan. 10. 17:39
 1/5 Datianka válasza:
Szerintem tűrd meg őket ameddig csak bírod. Néha jó lenne elmondani nekik amit érzel, de nem minden szülő ugyanúgy fogadja... Nem tudom hány éves vagy. de ha teheted csak költözz el, hagyj hátra a múltad. Kezd tiszta lappal egy új életben. Sok sikert!
2015. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,de köszi a jótanácsokat! :)
2015. jan. 10. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig könnyen lehet, hogy valóban játszod a fejed, bár ezt te nyilván nem veszed észre. 15 évesen gyakori jelenség.
2015. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok járatos ebben, de nincs a gyámügyről olyan, aki időnként elbeszélget veled, hogy érzed magad, stb.? Ha igen, esetleg őt kérdezd meg, hogy nem kerülhetnél-e másik nevelőszülőkhöz. Persze kérd meg, hogy legyen diszkrét és ne mondja tovább a nevelőszüleidnek, bármi is lesz a válasz.
2015. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem átszom meg magam,egyszerűen ilyen vagyok.A sok ilyen korú fiatal,mint én bulizni járnak szemtelenek a szülőkkel stb,de én nem.Ezért nem értem mit tehetnék,hogy megfeleljek..csakegy kis szeretetre vágynék tőlük,amit a másik gyereknek is adnak,meg persze egy kis megértést.Elmenni pedig azért nem szeretnék innen mert itt van a legjobb barátnőm és a testvérem is.(őt is kevelik,bár szerintem azért mert ő mindent megcsinál amit kérnek tőle,meg,ha beszólnak neki,akkor is mosolyog....én ezt nem tudom megcsinálni)..
2015. jan. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!