Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes ha egy szülő ezt...

Helyes ha egy szülő ezt mondja a lányának?

Figyelt kérdés
Elmondta a védekezési lehetőségeket, hogy az óvszer a legjobb ebben a korban meg hogyha baj lenne azt mondta hogy lehet rá számítani az esemény utáni tabletta iratasaban. Meg hogy egy lánynak jobban kell ügyelni magára mint egy fiúnak. Meg hogy terhesség esetén a család nem tudna támogatást nyújtani a hitelek miatt. Így az abortusz maradna mint lehetőség. Ez helyes szerintetek? Ti mit mondtatok a gyereknek?
2015. jan. 3. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
velemenyem szerint teljesen jo :)
2015. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is jó. Tudja a fiatal, hogy ha felelőtlenül cselekszik, nem fogják kihúzni a pácból. Bárcsak a húgommal is így elbeszélgettek volna, talán nem esett volna 18 évesen teherbe.
2015. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is jó, jobb félni, mint megijedni.


Nyilván a lánynak a saját döntése, hogy aztán az abortuszt választaná-e baj esetén, de jobb, ha előre tudja, hogy nincs olyan helyzetben a családja, hogy támogatni tudja.

2015. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha te mondtad miért beszélsz E/3-ba? Amúgy ha megvan 14 ő is tudja ezeket és hülyének néz ha nekiállod sorolni a védekezési formákat,nekem ebből az jönne le hogy attól féltek gyerekem lesz :D

18/F

2015. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Quasar07 ***** válasza:
100%
Teljesen helyes. Szerintem.
2015. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

- A szülő a saját lehetőségeihez mérten maximálisan támogatja a gyerekét, ha gond történik.

- Nem azt nyomatja, mennyire rossz és tilos dolog a szex, hanem valódi felvilágosítást nyújt, érett felnőtt véleménnyel.

- Őszinte, tiszta lapokkal játszik, felvázolja, milyen lehetőség adódik, ha esetlegesen teherbe esik a lány.


Mégis mi lenne ezzel a gond?

2015. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen korrekt volt ez az anya részéről.

Legalább vannak még rendes szülők, akik kimondják hogy mi a helyzet, és nem játszmáznak :)

2015. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen jó

én még annyit tennék hozzá, a saját tapasztalatom alapján, hogy a fiúk szeretnek alkudozni, hogy csak kicsit hadd tegyék be óvszer nélkül stb...

és a pillanat hevében sokszor nehéz nemet mondani. és ha ilyen veszély állna fent, akkor inkább szedjen gyógyszert, még mindig jobb , mint az esemény utáni vagy az abortusz.

de ha nem ilyen a barátja, vagy a lány tud nemet mondani, akkor tökéletes az óvszer.

2015. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt. Minden szülőnek ilyen őszintének kellene lennie!
2015. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó anyád csak a megelőzésre törekedett.

Nincs ezzel semmi gond.

2015. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!