Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért hiteget a férjem...

Vajon miért hiteget a férjem gyerek téren?

Figyelt kérdés
Sziasztok remélem egy két jó tanáccsal el tudtok látni!! Én 24 éves vagyok a férjem 41 éves 6 és fél éve vagyunk házasok de nem mondhatnám valami csodálatosnak meg mondom hogy miért a kapcsolatunk elején sokat megcsalt az első házaságából van két gyereke egy fia aki 21 éves és a lánya pedig15!!! Nekem nincs gyerekem de nagyon szeretnék minden álmom az hogy legalább egy legyen ő ezt nagyon jól tudja de semit nem tesz érte sajnos az orvosok is azt mondták hogy csak lombikal lehet gyerekünk mert nagyon gyengék már a spermái anyagilag megtehetnénk de csak hiteget!!! Sírva kelek és fekszek hát enyi az én bajom!!!

2015. jan. 6. 02:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Na, hogy valami értelmes választ is írjak neki (ha már magától nem tudja):

A szüleidhez nem tudsz visszaköltözni amíg elválsz? Ha nem, akkor költözz egy barátnődhöz, rokonodhoz, társbérletbe.

Utána meg nem kell külföldre menekülnöd, elég, ha csak feljelented a rendőrségen és távoltartásit kérsz rá (már ha nagyon vergődne a hapsi).

24 évesen keress egy akármilyen munkát, közben meg végezd el a sulit. Simán időben vagy.

2015. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Amiket le írtam nem kamu minden igaz!! És hogy miért nem megyek el aki nem ismeri könnyen mongya sajnos bele kell ebe nyugodnom hogy eben a házaságban halok meg egy helyre tudnék menni azok a nagyszüleim akik már 80 évesek!! És lehet sőt bolondnak fogtok tartani de én valamien szinten szeretem ő volt az első nem tudom ki hogy van ezzel és mivel ahogy mondtam egy gyerek lene akkor is az én nagy álmom mindegy hogy fiú vagy lány csak egészséges legyen!!! Ja és annyira nem lehetek bolond mert már 13 évesen nyári munkára mentem igaz hogy fagyit szolgáltam de jó volt, minden nyáron mást mást dolgoztam szeptemberben meg szépen beültem az iskolába 18 éves koromig amíg ő azt nem mondta hogy vége!!! Úgy hogy amiket leírtam sémi nem kamu!!
2015. jan. 6. 23:05
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de te nem is akarsz változtatni. A gyerek nem fog megoldani semmit, neked azért kell gyerek, hogy lefoglald magad. Miért kéne ebben a házasságban maradnod? És mi lesz veled ha valami történik a férjeddel? A tetemes korkülönbség miatt azért ez elképzelhető, hogy előbb hal mag mint Te. Ott leszel végzettség, munkatapasztalat (a nyári fagyi árulás édes kevés) nélkül egy vagy több gyerekkel. Most offolok, de nem hiszem hogy a kora miatt lennének gyengék a spermái. Nem egy 40+-os pasit ismerek aki gyereket csinált természetes úton. És hidd el, az se törvényszerű, hogy elhagyja magát. Az én párom 42 éves, izmos, ad magára öltözködésben mindenhogy. A barátnőm 32 éves férje meg pár év alatt már egy sörhasú otthonülős pacák lett.
2015. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 kovpet ***** válasza:

"egy gyerek lene akkor is az én nagy álmom"


Egy másik emberi lény NEM JÁTÉK. Nem viheted vissza a boltba. 25 évre elkötelezed magad vele, hogy ellátod és nem csak szeretettel (ami persze fontos), hanem étellel, ruhával és szállással is. Tudod te ezt biztosítani neki (a férjed nélkül)? Mert ő kidobhat. Megbetegedhet és meg is halhat. 25 év múlva 65 éves lesz ám...

A hatalmas képzettségeddel és munkatapasztalatoddal nem vagyok meggyőződve, hogy a jelenlegi gazdasági helyzetben annyira kapkodni fognak utánad, amikor tapasztalt, diplomás munkanélküliek és közmunkások is bőven vannak.

2015. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Sajna a férjem csak a szeretkezésben hagya el magát igaz hogy lefogyott 30 kg de a bőre sajna nem olyan mint a 20 éves férfiaknak sportol is de szinte már hiába!!! Most nagyon elgondolkodtam azon hogy mi is legyen a baba téren de ha most nem lesz akkor kitől mert ő aztán nem enged el!!! Úgy hogy más férfi nem lesz az életemben jól írták ki mit szakít szagolja!!! El tudjátok azt képzelni hogy milyen sík hülye lettem ennyi év alatt ha boltba megyünk ő fizet ha olyan társaságba kerülünk és beszélgetnének velem ő át veszi a szót szinte már se számolni se írni nem tudok normálisan artikuláltan kifelyezhetően még beszélni sem tudok már, van jógsim de hát amit én vezethetek az egyenlő a 0-val!!! De azért köszönöm a tanácsokat mert én úgy gondolom hogy mind hasznos és igazatok van!! Gondoljatok bele hogy a hajamat nem engedi hogy vágasam vagy egyéb a fenekem alá ér olyan hosszú!!! Ráadásul most az ünnepek alatt híztam 5 kg és ő ere nem baj híz még egy kicsit néztem ki bután a fejemből hogy mivan 😂😂😂 egy kicsit elnevetem magam!!!
2015. jan. 7. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!