Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért hiteget a férjem...

Vajon miért hiteget a férjem gyerek téren?

Figyelt kérdés
Sziasztok remélem egy két jó tanáccsal el tudtok látni!! Én 24 éves vagyok a férjem 41 éves 6 és fél éve vagyunk házasok de nem mondhatnám valami csodálatosnak meg mondom hogy miért a kapcsolatunk elején sokat megcsalt az első házaságából van két gyereke egy fia aki 21 éves és a lánya pedig15!!! Nekem nincs gyerekem de nagyon szeretnék minden álmom az hogy legalább egy legyen ő ezt nagyon jól tudja de semit nem tesz érte sajnos az orvosok is azt mondták hogy csak lombikal lehet gyerekünk mert nagyon gyengék már a spermái anyagilag megtehetnénk de csak hiteget!!! Sírva kelek és fekszek hát enyi az én bajom!!!

2015. jan. 6. 02:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Gratula. Muszáj volt 18 évesen egy elvált, apád korabeli pasihoz hozzá menni?
2015. jan. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom az 1-hez.
2015. jan. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Àllj össze a férjed 21 éves fiàval,korban is jobban illik hozzàd és a spermài is életerősek még.
2015. jan. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, minek pazarlod tovább az idődet ezzel az emberrel. Nem fog veled gyereket vállalni, ez világos, mint a nap. Az okokat csak ő ismeri, de mint látod, nem őszinte veled. Ha az lenne, akkor megmondaná ezt a szemedbe, nemcsak húzná az idődet, gondolván, hogy majd lenyugszol, leteszel róla. Neki már van két gyereke, minkét nemből, ő nem maradt le semmiről, valószínű, hogy a háta közepére nem hiányzik újból gyerekezni, de a fiatal nő kellett neki. Te döntesz, még nagyon fiatal vagy hozzá, hogy új életet kezdj.
2015. jan. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó vagyok: és hogy miért hiteget? Mert a fiatal feszes tested kell neki, ha meg megmondaná kerek perec, hogy gyerek kizárva, főleg, hogy macerásan lehetne csak összehozni egy kisebb vagyonért, akkor nem maradnál vele valószínűleg.
2015. jan. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
De a leírásodból nem az jön le hogy hiteget. Mivel hiteget? Inkább érezteti hogy nem akar gyereket.
2015. jan. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
:-) a fiával nyomasd fel magad és probléma megoldva!
2015. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Andi80018 ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem akar tőled, de mástól sem gyereket már. Vagy elfogadod, és szenvedsz még pár évig a múltbeli hülyeséged miatt, vagy lépsz, elválsz, és korod béli palit találsz, akitől lehetne gyereked. Nektek nem egy a célotok, ami normális is a nagy körkülönbség miatt. Nincs ebben semmi meglepő. Bár ez az ember se normális, hogy összeházasodott egy gyerekkel. Betegek vagytok, szerintem.
2015. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mindegyőtőknek igaza van de 18 évesen nem látam a szerelemtől de ez mostanra elhalványult sajnos ráadásul igazatok van hogy fiatal feszes bőrőm van ráadásul szép is vagyok tudom hogy az őn becsülés büdös!! A másik pedig hogy ő kopasz nagyon kövér volt leadot kb 30 kilót és mostanra már nagyon csúnya szegény ahogy kinéz szexuális teljesítése hát mint egy 70 évesé az is kb 1 hónapban 2- szer ha van tudom ciki hogy ilyeneket le írok!!! Ami pedig itt tart az a félelem már rég elmentem volna de nem merek!!! Szinte úgy tart engem mint egy rabot sehova nem mehetek és sokszor annyira streszelek és félek hogy nincs kiút ja és ő vete el a szűzeségem írjatok még kérlek
2015. jan. 6. 09:14
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Miért írjunk, hlye életképtelen nőci vagy, ennyi.


Neked nem lesz gyereked ettől, az meg, hogy nem hagyod ott... gratulálok.


Amúgy a nyelvtankönyvvel barátkozhatnál, ha úgyis be vagy zárva.


Vagy dugj a sráccal.

2015. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!