Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjként kérdezem férjtársaimt...

Férjként kérdezem férjtársaimtól. Biztosak lehetünk hogy nem?

Figyelt kérdés
Sokszor mondjuk hol viccesen, hol kevésbé, hogy nem tudhatjuk a gyereknek mi vagyunk e az apja. No de azt biztosan tudhatjuk e, hogy nem él e, nem élnek e gyermekeink nekünk valahol a tudtunk nélkül?

2015. jan. 2. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Én biztos vagyok benne, hogy nem él más gyerekem a tudtom nélkül.

Voltak kapcsolataim a feleségem előtt is, de a régi exbarátnőimmel a szakítás után is találkoztam 2-3 évvel amikor még gyerekük sem volt. Később is találkoztam velük amikor már férjhez mentek és gyerekük lett.

33/F

2015. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nagyon kevesen lehetnek benne 100%-ig biztosak.

Csak azok, akik mindig gumival védekeztek. Mert ugye a gyógyszert ki tudja, hogy a nő valóban szedte-e.

Vagy talán még azok, akinek nem nagyon volt szexuális kapcsolatok, csak kevés, és tudják, hogy mi van azóta is a nővel, nőkkel.

2015. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Jaj persze, mert a nők arról híresek, h nem keresnének meg a férfit azonnal a gyerektartással:)

Nyugodj meg, már megkerestek volna téged is, ha lenne gyereked.

Egyébként meg az elsőnél a pont, ismerem azóta is őket, nincs gyerekük vagy akkor nem lett.

2015. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondom, hogy nekem még nem villant át az agyamon, de látván az egyértelmű hasonlóságot, gyorsan elhessegetem a gondolatot.
2015. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyéjszakásra aki gumival megy, az meg is érdemli, akár a gyereket, akár a nemi betegséget. Állandó partner esetén meg azért illik tudni még szakítás után is.
2015. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
*gumi nélkül
2015. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hidd el 3-as, nem kerestek volna meg gyerektartásért engem. Ennek egyszerű oka van, de nem szeretném a kedélyeket feleslegesen borzolni.
2015. jan. 2. 20:35
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

"a nők nagy potyalesők"

Azigen...! A gyerekből meg lehet gazdagodni mi? Nem kell etetni, ruházni, iskoláztatni? Hááát hogyne. Óriási pénzforrást jelent egy nőnek egyedül nevelni egy gyereket.

Meg se szólaltál volna Te szerencsétlen!

2015. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Nő vagyok, bocs, h reagálok, de ha nem vagy biztos etéren, akkor vedd fel az exeiddel a kapcsolatot csak úgy, ne ezzel támadd nyilván le őket, már ha feltudod mindegyikkel venni a kapcsolatot. Egyébként vhol az is igaz, hogy a legtöbb nő biztos, hogy közli az apával a dolgokat, épp csak nem potyalesésből ahogy írták, hanem mert az apának is joga van tudnia róla. Alapjáraton nagyon ritka az a nő típus, aki esetleg nem közölné, és sőt általában az abortuszt nem szokták közölni, ha a nő úgy dönt.
2015. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok, még nem házas, és gyerekem sincs. De matematikailag azok a gyerekek, akik "kakukkfiókák", pont ugyanannyi biológiai apával rendelkeznek, mint anyával. Ha a feleség azt akarja elhitetni, hogy a gyerek a férjéé, nem fogja megkeresni az igazi apát (és nem minden nő pénzéhes, kérlek ne általánosítsunk), így kb ugyanannyi félrevezetett apa van, mint olyan, aki nem tud róla, hogy gyereke van. Persze, ezek a férfiak nem feltétlen házasok más nővel.

Aztán ha csak a megcsalást nézzük, szerintem ez nemtől független dolog, van aki megteszi, aztán vagy kiderül, vagy nem, gyerek lesz belőle, vagy nem, van aki nem teszi meg.

A kérdés tehát teljesen jogos.

2015. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!