Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjként kérdezem férjtársaimt...

Férjként kérdezem férjtársaimtól. Biztosak lehetünk hogy nem?

Figyelt kérdés
Sokszor mondjuk hol viccesen, hol kevésbé, hogy nem tudhatjuk a gyereknek mi vagyunk e az apja. No de azt biztosan tudhatjuk e, hogy nem él e, nem élnek e gyermekeink nekünk valahol a tudtunk nélkül?

2015. jan. 2. 20:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Jobb ez ha nem tudjuk.
2015. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Ez nagyon jó kérdés. Nekem 2 olyan gyerekről van infóm, amihez lehet közöm. Az egyik csaj mindenkinek azt mondta, hogy tőlem terhes, de végül nem engem nevezett meg apának, a másikról pár év múlva tudtam meg egy közös ismerőstől, hogy a szakításunk után fél évre szült, de ő sem keresett ez ügyben. Ma már nagykorúak lehetnek ezek a gyerekek, és most, hogy mondod, már én is kíváncsi lennék erre. :)

És még kitudja, hol élhet még.

2015. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Ezen néha én is elgondolkodom, pedig nő vagyok :)) Mármint hogy egy férfi honnét is tudhatná.


Jó példa erre az egyik kolléganőm, ő egy komolytalan kapcsolatban lett terhes, azt mondta gyógyszert szed, de szándékosan nem szedte. Gyereket szeretett volna, de férjet/férfit az életébe nem. Most 9 éves a gyerek... a férfi a mai napig nem tudja, hogy van egy gyereke valahol a világban...(sosem tudta meg, hogy a nő egyáltalán teherbe esett).

2015. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem nyugtattatok meg:-) Rossz belegondolni, hogy esetleg valahol él egy lányom vagy egy fiam........
2015. jan. 2. 21:39
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

még akkor sem lehet biztos egy férfi, hogy nincsen gyereke, ha csak orálisan volt a nővel!


Idézet:

"Szájában ellopta spermáját, és megtermékenyítette magát vele.

Orális szex után a hölgy szájában csempészte ki a spermát, hogy teherbe ejtse magát vele. A nő gyerektartásért, a férfi lopásért perelt.


Az Illinoisi felsőbíróság bírája bölcs döntést hozott egy korántsem egyszerű ügyben. Dr. Richard Phillips azért perelte korábbi barátnőjét Dr. Sharon Ironst, mert rájött, hogy a nő titokban felhasználta spermáját, hogy teherbe essen. Az orális szex után a hölgy szájában csempészte ki a helységből a férfi magjait, hogy azzal- a férfi tudtán kívül- teherbe ejtse magát. A bíróság ítélete szerint a nő nem követett el bűncselekményt, mivel a sperma „önkéntes felajánlásból származott”. Később a hölgy azzal is meglepte gyermeke mit sem sejtő nemzőjét, hogy apasági keresetet nyújtott be ellene, és havi 800 dollár gyermektartási díjat kért tőle. Phillips ekkor perelte be ex-barátnőjét lopásért, és az okozott erkölcsi kárért. A bíróság végül mindkettőjük keresetét elutasította, megjegyezve, hogy a nőnek felróható, hogy fondorlatos úton ejtette teherbe magát, és mégis gyermektartást követelt. A férfi pedig annak ellenére perelt lopásért, hogy „önkéntesen adományozta” a spermát."

2015. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt el sem hiszem, hogy van ilyen.
2015. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én még azért annyit hozzá tennék, hogy szerintem ezt azért egy férfi is a szíve mélyén megérzi, hogy esetleg valóban lehet-e vhol gyermeke vagy se és különbséget tud tenni ettől a "megérzéstől", vagy attól, hogy csak parázik-e. / Velem dumáltál kérdező privibe. / Lehet a megérzés rossz kifejezés erre, de jobb szót nem találtam rá. Te egyértelműen okkal ugyan, de csak parázol.
2015. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%

22:47

Itt a gyíkon is volt már "tanácsadás", hogy ha teherbe akar esni egy nő, akkor ő vigye majd ki szex után a gumit.

Azután zárkózzon be a fürdőszobába, álljon gyertyaállásba, és öntse be magának a tartalmát.

A tehetős pasasnak meg majd utólag adja be, hogy biztosan véletlenül lett terhes...

Azután 20-25 évig kapja majd a kizsarolt gyerektartást!

2015. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%

Én megkérdeztem a páromat, hogy szerinte lehetséges-e, hogy van gyereke a nagyvilágban. Facebook-korban élünk, a lányok többségét meg is találta, az egy éjszakásoknál meg húzott gumit. Persze a véletlen még közbeszólhat, kiszakadt, nem vették észre, részegek voltak stb, de elvileg nincs neki gyereke valahol a nagyvilágban.


Legalábbis nem tud róla, ami nekem elég ahhoz, hogy ha utólag kiderül, hogy mégis (és még a mi kapcsolatunk előttről természetesen), akkor nem akadok ki, hanem támogatom, és őt kérdezem meg, hogy mit szeretne, ugyanis ő se tudott róla, és neki is nagy lelki sokk lenne, ha előugrana egy random kislány a múltból, kézen fogva egy 3+ éves gyerekkel. (3 éve vagyunk együtt.)

2015. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!