Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nőnek mindegy hogy kitől...

Sok nőnek mindegy hogy kitől van a gyerek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok aki lombikkal vagy utolsó eselykent vállal egyedul egy gyereket. Hanem fiatal lányokra nőkre akik olyan férfiaknak szülnek aki nem szereti vagy megalázza őket a gyerek a legkevésbé sem érdekli. Nem védekezés abortusz vitát akarok elindítani. Csak nem értem azokat a nőket akiknek mindegy milyen férfinak szülnek vagy szuljenek. Ők sohasem élik át azt az örömöt amikor annak a férfinak a gyereket várják akivel. boldog kapcsolatuk van. Persze minden változhat de nem mindegy hogy egy jó kapcsolatba vagy egy eleve rosszabba vág egy nő. Ti mit gondoltok erről?
2015. jan. 5. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Biztos nem mindegy. De nyilván, ha már terhes, akkor nem mindenki veteti el, ha nem minden tökéletes éppen.

Ettől a gyereket még nagyon szeretheti, szépen nevelheti.

Ha meg együtt is marad a pár, akkor meg nyilván eddig is volt valami oka, hogy a nő elviselte az ilyet férfit.

2015. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de foleg a gyerekaggyal gondolkodo fiatal lanyok az ilyenek hogy mindegy kitol csak szuljenek, aztan a mama majd felneveli ha o eppen megunta az anya szerepet.
2015. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Sokan meg azt gondolják,hogy majd a gyerektől megváltozik az egyébként hülye pasi. Na ilyet még nem láttunk.
2015. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A csúcs pedig az, amikor többet is szül neki. Az elsőnél sem segít semmit, aztán csodálkozik, hogy a harmadiknál sem.
2015. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen.pl.a ferjem exnoje.o a ferjemnek azt hazudta hogy terhes lett tole.majd rajott hogy nem hatja meg hirtelen" elvetelt".....

Ra egy evre szult aztan annak akit megcsalt egy ujabb gyereket.

Ezek szerint mindegy volt kitol van....

2015. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akikről te beszélsz azok szerintem jó nagy százalékban kapcsolatfüggő egyének. Úgy érzi, hogy egyedül nem tud meglenni és ezért tűr el mindent a pasinak + ezért szül gyereket is, hogy a szeretet és kapcsolatfüggését kielégítse. Ilyen szempontból meg mindegy ki az apa.
2015. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt bírom, amikor az ember lánya egy gyereket sem tud eltartani és felnevelni, de azért szül még néhányat mellé. Annyi segélyt szerintem nem kap, hogy ez megérje bárkinek is. Főleg szegény gyerekeknek rossz. Főleg, mikor az anyuka a piros lámpánál mászkál az autók között, hogy van öt gyereke, segítsünk neki. Én az ilyet még kevésbé értem, mint akiket te írtál. Azokat még csak-csak megértem, szerelmes, naiv, reméli, hogy megváltozik a pasi, vagy kapuzárási pánik, úristen, biológiai óra, satöbbi. De a többit...
2015. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!