Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért hiteget a férjem...

Vajon miért hiteget a férjem gyerek téren?

Figyelt kérdés
Sziasztok remélem egy két jó tanáccsal el tudtok látni!! Én 24 éves vagyok a férjem 41 éves 6 és fél éve vagyunk házasok de nem mondhatnám valami csodálatosnak meg mondom hogy miért a kapcsolatunk elején sokat megcsalt az első házaságából van két gyereke egy fia aki 21 éves és a lánya pedig15!!! Nekem nincs gyerekem de nagyon szeretnék minden álmom az hogy legalább egy legyen ő ezt nagyon jól tudja de semit nem tesz érte sajnos az orvosok is azt mondták hogy csak lombikal lehet gyerekünk mert nagyon gyengék már a spermái anyagilag megtehetnénk de csak hiteget!!! Sírva kelek és fekszek hát enyi az én bajom!!!

2015. jan. 6. 02:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ja és még valami amit nem rég tudtam meg hogy én előttem volt neki egy párkapcsolata pontosan nem tudom hány évig tartot de amikor a nőnek elege let meg mondta kerek perec hogy vége a férjem nem tudta elviselni ezt fogalmam sincs róla mit tehetet azal a nővel mert külföldre menekült!! Ez az egész történet olyan mint a szappanoperák amiket játszanak a tv-ben vagy mint a maffi@ de inkább az utóbbi !!! És akkor mit tegyek én mikor retegek amúgy is úgy néz ki mint egy maffiózó
2015. jan. 6. 09:28
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Ki mit szakít, olyat szagol...

ha neked 18 évesen ez kellett, hogy egy apád korabeli fószerrel kúrj, most ne sírjon a szád, hogy jaj nem tudsz kilépni a kapcsolatból, mert se tpsztalatod, se tudásod feltehetően és ez még a kisebbik probléma.

A nagyobbik gond, hogy satuhülye vagy!

2015. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Valamilyen végzettséged,munkatapasztalatod van?
2015. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nincs mivel az iskolából ki vet pedig cukrász lettem volna!!! Azt gondoltam hogy majd itt egy két jó tanáccsal el látok de egy páran jól ki osztanak tudom igazatok van de itthon is megkapom még rosszabbul is az anyától aki persze az anyósom!!! Írtam már hogy nem enged sehova akkor majd dolgozni enged persze hogy nem ki lépnék ha mernék!! Tudom hogy az apám lehetne a korkülönbség miat de akkor én ezt nem látam 😪 de azért köszönöm hogy írtok
2015. jan. 6. 10:23
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen fiatalon mit akarsz ettől a vén trotytól?Elhányom magam.
2015. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez kamu.
2015. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Kamu. Válj el a kamu férjedtől, végezd el a kamu iskolát, menj el kamu munkahelyre, és élj végre szabad kamu életet.
2015. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%

Tehát összegezve: az életed egy s..ar, megfélemlítenek, gyakorlatilag fogva tartanak és neked az a legfőbb gondod, hogy ebbe a s..zar kapcsolatban miért nem csinál neked az impotens férjed gyereket???

Most ugye viccelsz?

2015. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 kovpet ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag rabszolga vagy, az egyetlen értéked a tested és a gyerek a legnagyobb gondod?

Hogy akarsz gyereket amúgy? Mire? Mi lesz, ha 34 leszel és lecserél? Miből neveled fel?


Szerintem is kamu.

2015. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De ha ilyen rossz vele miért is akarsz tőle gyereket? Addig örülj míg nincs gyereketek. Szüleid, barátaid akik segíteni tudnának? Fiatal vagy még, jobb lenne ha elválnál.
2015. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!