Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal első közös karácsonyu...

Párommal első közös karácsonyunk lesz, ő már megkapta az ajándékát de én még nem most emlékeztessem vagy ne?

Figyelt kérdés
Azt mondta 2 hete, hogy ad pénzt, vegyem meg magamnak én mert ő nem szeret ajándékot venni és ha én veszem meg biztosan tetszeni fog. Ő már megkapta az ajándékát, de engem még nem "küldött el" hogy vegyem meg a magamét. Ne értsetek félre, nem magáról az ajándékról van szó, hanem tényleg ennyire figyelmetlen? Amúgy annyira figyelmes minden téren de ezt most nem igazán értem. Másrészt meg nem akarom azt mondani a családtagjaimnak hogy nem kaptam semmit, mert amikor én megvettem az övét már megkérdezték na és te mit kapsz? Mondtam hogy nekem kell megvenni van már ötletem is hogy mi az. Ti mit tennétek?
2014. dec. 21. 09:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire aranyosnak lenni. Nekem a párom férfi, és az elmúlt napokban már vagy háromszor szólt, hogy már nagyon kiváncsi, hogy milyen szép ajándékokat veszek neki. Meg mikor jöhet az ajándékaiért? Sőt, mondott is kettőt, hogy ezeket IS szeretné.

Magyarul egyértelművé tette, hogy ELVÁRJA, hogy kitegyek magamért, és egyértelművé tette, hogy ha nem, akkor nagyon be fog sértődni.

2014. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!