Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal első közös karácsonyu...

Párommal első közös karácsonyunk lesz, ő már megkapta az ajándékát de én még nem most emlékeztessem vagy ne?

Figyelt kérdés
Azt mondta 2 hete, hogy ad pénzt, vegyem meg magamnak én mert ő nem szeret ajándékot venni és ha én veszem meg biztosan tetszeni fog. Ő már megkapta az ajándékát, de engem még nem "küldött el" hogy vegyem meg a magamét. Ne értsetek félre, nem magáról az ajándékról van szó, hanem tényleg ennyire figyelmetlen? Amúgy annyira figyelmes minden téren de ezt most nem igazán értem. Másrészt meg nem akarom azt mondani a családtagjaimnak hogy nem kaptam semmit, mert amikor én megvettem az övét már megkérdezték na és te mit kapsz? Mondtam hogy nekem kell megvenni van már ötletem is hogy mi az. Ti mit tennétek?
2014. dec. 21. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ajándékozni 24-én szokás, így egyrészt nem értem, hogy ő miért kapta már meg az ajándékát, másrészt azt sem értem, hogy te miért most akarod megkapni. Majd karácsonyra megkapod a pénzt és utána vásárolsz. Lehet, hogy egy utalványt vett.
2014. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Legkésőbb szent este ha nem ad semmit, kérdezd meg, hogy elefelejtette? Addig szerintem felesleges..
2014. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne kérdezd meg. Biztos készül valamivel, az is lehet szenteste adja a pénzt, bár meg kellett volna beszélni előtte, hogy az ajándékot a fa alá akarod-e tenni vagy csak a pénzt.
2014. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

En semmi kepsem emlekeztettnem arra a paromat hogy bocsi nem kaptam meg az ajandekot, ez mar olyan kovetelozoonek tunik "az mar nem is ajandek szamomra, ilyen esetben jobb nem kapni semit ha emlekeztettnem kell ra, hogy bocsi ajandekomat elfelejtetted.

. Ha valaki ajandekot akar adni ne azert adja mert muszaly hanem szivbol szeretettbol. Olyan nincs hogy szenteste elfelejtettem az ajandekot,tehat eszebe fog jutni, ha megsem akkor egyszeruen csak nem tartja fontosnak az ajandekozast.


nem is ertem hogy mi ertelme annak, hogy vegyek ajandekot de csereben elvarom en is az ajandekot. Persze jol esik ha gondolnak rank, de nem dol ossze a vilag ha csak en adok de nem kapok.

2014. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Az is lehet hogy már készült valamivel csak nem árulja el :)


Mi a párommal szentestén fogunk egymásnak ajándékot adni, igaz a barátom tudja mit kap tőlem, mert együtt néztük ki, és választottuk ki, de én megmondta neki hogy csak 24-én este fogja megkapni.

Én amit kapok tőle már az is megvan, igaz arról is tudok mi az, de mondta a párom hogy mindent nem tudok mert részben meglepi lesz, de az lesz amire vágytam mindig is, csak ő picit feldobja majd nekem, pedig a mi esetünkben is úgy volt hogy majd együtt elmegyünk megvesszük és majd 24-én oda adja de végül amikor elmondtam neki mit akarok, fogta magát és elment megvenni, és ezt is csak 3 apja mondta el amikor már rángattam őt hogy vegyük meg, ne hagyjuk az utolsó percre, akkor is csak azért mondta el hogy már megvan mert tudta hogy addig úgy sem nyugszom csak ő meglepinek szánta hogy már rég megvette :)

2014. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szenteste van ajándékozás nem előbb.
2014. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Karácsonyi ajándékot nem 24-én szoktak adni??? Ez így elég hangulatgyilkos.
2014. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megvan az oka hogy ő miért kapta meg hamarabb az övét.
2014. dec. 21. 10:50
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk ha felmerül az, hogy valaki pénzt ad, már jóval karácsony előtt oda szokta adni, hogy az ajándék csücsüljön szenteste a fa alatt, ne a boríték. Gondolom a kérdező számára is ez lenne a megszokott. Lehet a párod másképp gondolkodik, és tényleg szenteste szeretne meglepni. Egyébként én sem várok el ajándékot ajándékért, de az azért csúnya lenne, ha az ember párja megfeledkezne róla karácsonykor.
2014. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Az én párom is hasonló egyébként, nem mindig van ötlete és jobban örülne ha én venném meg (bár ezt sose mondta). Helyette ő mindig kinyitja a száját és megkérdezi, hogy minek örülnék. Erre azt szoktam csinálni, hogy a gépén kipakolok néhány képet konkrét dolgokról. Webshopból sportcucc, ruha már méretekkel bejelölve, vagy esetleg nyakláncról kép és akkor ha nézelődik, akkor tudja, hogy milyet keressen.


Milyen már, hogy én veszem meg magamnak...


Én megkérdezném tőle, hogy "Na, becsomagoltad már a meglepit?". Inkább most essen rosszul, hogy még nem, mintsem a 24.ét mérgezze meg ezzel.

2014. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!