Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hiányzik egy...

Mit tegyek ha hiányzik egy anya? 23L

Figyelt kérdés

Van anyám meg ismerem is,14 éves korom óta nem élek vele,mert apámnál hagyott,de mikor 18 lettem apám is lelépett,azóta egyedül éltem suli mellett dolgozva,most már főállásban dolgozom,a párommal lakom kettecskén.

nehezen vallom be magamnak is,de komoly gondot okoz az életemben az,hogy nem számíthattam rá soha(mikor együtt éltünk sem)

Nincs biztonságérzetem,önbizalmam,sokszor nagyon elhagyom magam lelkileg.

Helyre hozni nem lehet,hiszen sohasem volt anya-lánya kapcsolatunk.

Valaki volt vagy van hasonló helyzetben?


2014. dec. 20. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a szülők nem gondolnak arra, hogy egy gyerek normális lelki fejlődéséhez szükség van a szerető szülői környezetre. Most nyilván ennek a hátrányos következményét éled át. Viszont neked fokozottan ügyelned kell arra, hogy a saját gyerekeddel ne tedd majd ugyanezt, de az ellenkezőjét se, azaz ne akaszkodj rá leválaszthatatlanul.
2014. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem akarok gyereket,nem tudom hogyan lehetnék jó anyukája,nem láttam példát,engem mindig vertek,nem szeretnék lelki nyomiként babázni.
2014. dec. 20. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ezzel ugyan így vagyok, szinte már betegesen ellenzem a gyerekvállalást.

Amúgy detto ugyan ez, hétköznapokban nem mutatkozik meg, nem látszik, de sokszor rám jön, h el lett rontva ez az egész.

2014. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 24 vagyok,hasonló problémával. Igaz én anyuval nőttem fel,és el is kényeztettet,de 17éves koromtól párommal élek. ahogy anyukám idősödik egyre több vele a gond,lepattint,pedig azt mondja szeretetre van szüksége. Mindig hivom,beszélgetnék vele,de kezd egy kicsit agyilag megváltozni,szétesni, szépen fogalmazva.

Érzem én a szeretetet,de igazából neki most az a korszaka van h magával törödik,és én meg is értem. elmult 40,biztos rossz. Bár én nem szeretnék így megöregeni. Annyi idős nőt látok,aki méltóságteljes. Okos,figyel másokra,és teszi a hétköznapi dolgait. Szóval én is elvagyok hanyagolva,esetleg ha van egy idős barátnőd,kicsit ugy érezheted az anyai törödést. Persze csak ha van ilyen ismertséged.


De az anyai szeretetet nem lehet potolni semmivel,probáld meg felvenni vele a kapcsolatot. Mert ha majd meghal,ne ajd isten,akkor már késő lesz. Legyél megértő.Most neked kell engedni..

2014. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi kedves utolsó a választ!

nincs hova engedni,lassan már fényesre nyaltam a talpát,de tesz rám.

2014. dec. 20. 21:19
 6/9 Bence_ ***** válasza:

Lelkedet helyre tudod hozni. Tudsz fejlődni.

Tündéri,türelmes,okos szülő is válhat belőled, belőletek.

Ha valóban szeretnél ezen változtatni akkor fejlődj.

2014. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

!-es vagyok! Hát megértelek,mert nálam is az a helyzet h nem tudok hatni anyámra. Régen nagyon jót shppingoltunk,eljártunk erre-arra,mindig megnézték a férfiak. így 40felett bemegyünk egy boltba állandóan sír h ezek a ruhák már nem jók rá,pedig a mai divatot én sem szeretm,olyan csúnyak. a stílusa még mindig jó,a gondját pedig nekem nem mondja el mert szégyenli,vagy fene tudja miért magában tartja.


kéne egy közvetítőt találnod,egy férfit az jó hatással lenne rá,mert ugy vettem észre h nő-és nő között nem olyan jó a kapcsolat,mint nő,és férfi közt.


anyám is ha párommal,vagy más férfi ismerősünkkel beszél egyből vidámadd,érdeklődöbb,engem meg le se szar. Talán mert abban a korban van,h férfiaktól vár elismerést.. Nincs önbizalma. bár nekem azt mondja h elégedett a testével,de nem hiszem,mert melyik nő az,főleg ennyi idősen.. ráncok, stb..


Esetleg ha pároddal jóban van,és a párod már elég értelmes férfi gondolkozású,akkor jó hatással lehet rá. A volt férjével milyen a viszonya,miért szakítottak?

Emiatt ne hagyd el magad. Azért,mert anyukádnak rossz a belsője",és ez rád hatással van,meert te érzékeny vagy. Feletted is telik az id,élned kell a saját életed,nehogy ugy elrontsd mint anyukád..


Segíteni szeretnék,írj h mi van. Így ünnepekre hátha megnyugszik. Ugy látszik nem a te dicséretede vágyik elsősorban.

2014. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia!nem nagyon értem amit írsz.szerimtem nem ehhez a kérdéshez akartál írni.anyám férjnél van van neki tőle egy fia is.
2014. dec. 22. 04:26
 9/9 anonim ***** válasza:
De neked akartam irni. Meg mindig 4-es voltam. Csak kicsit magamrol is irtam,azert nem ertetted. vhogy most unnepek kozeledtevel probalj kozelebb kerulni hozzaq. Kerd meg a ferjet h segítsen,puhitsa meg.
2014. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!