Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hiányzik anya mit tegyek? :'...

Hiányzik anya mit tegyek? :' ( (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon anyás vagyok,kiskorom óta vele alszok,tegnap este egyedül aludtam a szobámban de hányingerem volt meg fájt a hasam

A végén már annyira ne bírtam hogy át kellett hogy menjek hozzá :(

Most épp betg vagyok és depis mert nem bánt senki a suliban de mégis félek :'( barátaim is vannak pedig :'(

Anyával meg mindig tudok beszélni mert megnyugtat és bárhol vagyok este mindig elka a sírás pl. tábor,mert hiányzik :'(

Most éppen nincs itthol majd délbe jön de nagyon nagyon hiányzik és még most is sírok telhetetlenségemben :'(

SOS mit tegyek? :(

És mi lesz velem ha majd felnőtt leszek és elköltözök?Meg amúgy is :'(


2014. nov. 18. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor gyorsan fordulj orvoshoz!
2014. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves is vagy?
2014. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
túl erősen kötődsz anyudhoz, ezt meg kell próbálnod keretek közé szorítani, csökkenteni, mert később problémáid lesznek belőle
2014. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
Szerintem nagyon aranyos vagy,bár ez egy kicsit beteges én is nagyon szeretem anyámat és nagyon de nagyon sokat köszönhetek neki és hálás vagyok most abban a korban vagyok hogy nagyon mindenre rájövök többet között arra amit adott nekem. 17/F
2014. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon meglehet, hogy nemcsak neked, de esetleg anyudnak sem ártana egy szakember tanácsát kikérni. Nagyon el tudom képzelni, hogy az ő "nevelési módszere", a gyermeke iránti u.n. "majom-szeretete" nagyban hozzájárult ahhoz, hogy jelenleg ilyen gondokkal küzködsz.

Másrészt akkor vele együtt, közösen hamarabb tudnátok egy normális egymás közötti kapcsolatot kialakítani....

2014. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azosztigen
2014. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

12 vagyok

És köszönöm :(

2014. nov. 18. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak èn írtam volna...

Csakhogy az enyém meghalt màr,mire annyi lettem,mint te,kérdező!Szóval ne fèlj,örülj,hogy èl egyáltalán!

2014. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaaj :(

Nagyon sajnálom utolsó kommentleő :(

Részvétem :(<3

És megfogadom a tanácsodat ígérem! :(

2014. nov. 18. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!