Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám túl sokat dolgozik,...

Dobermann213 kérdése:

Anyukám túl sokat dolgozik, hiányzik mit tegyek? Több lent!

Figyelt kérdés
Anyukám az utcánkba dolgozik egy élelmiszer boltban,szoktam is hozzá feljárni.Nem rég jöttünk haza a nyaralásból.Keddtől jövőhét szerdáig dolgozik non-stopp-ba. :( Mit tegyek ha hiányzik?

2014. júl. 17. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Többet járj hozzá.
2014. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el az otthoni házimunkákat, hogy mikor hazamegy, ne azzal kelljen foglalkoznia, hanem tudjatok együtt beszélgetni, vagy amit szeretnél.
2014. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj el a könyvtárba, vegyél ki könyveket és kezd el olvasni. Anyádról is segít letekeredni, és a helyesírásodon is sokat javít. Úgy látom, alaposan rád fér mindkettő.
2014. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első kettő köszönöm.Amúgy azért is tettem fel ezt a kérdést,mert este 8-ig dolgozik..

Utolsó ha ilyen idióta vagy nem kell válaszolni -.-

Amúgy meg nem is írtam semmit helytelenül -.-

2014. júl. 18. 10:01
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem írtál helytelenül :D

Hány éves vagy?

2014. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ős. ne kritizálj, ha nem segíts.
2014. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anyukád nyakára ne járkálj, neki az a munkahelye. Csodálom, hogy eddig nem dobott ki téged onnan a főnöke. Ne kockáztasd az állását.

Foglald le magad: olvass, járj ki a strandra, tanulj nyelvet, ha elmúltál már 16 éves, dolgozz kicsit.

2014. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hahaha -.- Egy szót írtam helytelenül..

Köszönöm 6. válaszoló!! :)

Hát nem is olyan sokat járok hozzá.

Köszönöm szépen!! :)

2014. júl. 21. 11:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! :)
2014. júl. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!