Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más család is, aki...

Van itt más család is, aki nem tart karácsonyt?

Figyelt kérdés

Anyagi okok miatt. Se vacsora, se díszítés, se ajándék.


Normális, ha ez engem lehangol? Gyerek nincs.


21N


2014. dec. 19. 20:19
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha elküldöd privibe a neved cimed hétfőn fel adok neked egy kisebb csomagot Karácsonyi ajándékként.Elsőbbségivel kedden megkapod. Ne gondolj nagy dolgokra. Egyedül nevelek 3 gyereket, de valamit találni fogok! Lesz dísz, ajándék, tartós élelmiszer. :)
2014. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm, de nem Magyarországon élünk. :)
2014. dec. 19. 21:56
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
De egyutt vagytok s az számotokra fontos.
2014. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt szokott lenni ingyen elvihető bútor! Érdemes nézegetni!

Sajnos én nem tudok küldeni, de ha lenne fölösleges asztalom, neked adnám!

Utolsó, nagyon kedves tőled!

2014. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
73%

Nincs a közeletekben templom?

Elsétálhatnátok az esti misére/istentiszteletre. Szokott lenni Betlehem,hangverseny meg ilyesmi, adna egy kis ünnepi hangulatot. Ez mindenhol ingyenes.

2014. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
89%
Évek óta nem tartunk karácsonyt, és valahol viccenek is találom, amikor emberek pánikolnak a pénz miatt "jaj hogy tartunk így karácsonyt", miközben én békében tanulok, szórakozok úgy, mint bármelyik másik szünnapon. :D
2014. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
82%

Mi 9 éve élünk együtt, anyagilag mindig is megtehettük volna, de eddig sosem karácsonyoztunk. Valahogy én nem szeretem ezt a kötelező ünnepet.Meg kettőnknek minek. Idén csak azért lesz, mert már 20 hónapos a fiunk, és tőle nem szeretnénk ezt elvenni.

De nem extrázzuk túl. Költhettünk volna többet is, csak feleslegesnek tartjuk a nagy hacacárét. Ezért csak "visszafogott" karácsony lesz.

2014. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol éltek, de én is külföldön ott szerezniélek és bolhákon (second hand) szereztem be az első díszeket, dekorációkat. Fillérekért belehet ott mindent szerezni. Mi is elég szegények voltunk, amikor összeköltöztünk.
2014. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

21/27...


[link]

2014. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző válaszolókkal.

Igen a helyzet rossz, megértem, hogy lehangol és őszintén bevallom: én se lennék boldog a te helyzetedben. Mindazonáltal, attól, hogy pénz nincs, karácsony még van. Ajándék nem kell, nem az a lényeg. Veszel 2 db almát (120 FT), egy adag őrölt fahéjat (60 ft)megpárolod és kész a fahéjas alma (amit én tonnaszámra ennék), veszel olcsóbb filteres teát (150-200 ft), fél kiló kenyeret arra vajat, lekvárt, ami kijön belőle.Ez 850 Ft, a pároddal ennyit csak össze tudtok dobni (de ha körülnéztek a buszmegállókba, automatáknál akkor is találtok aprót) Kimentek az erdőbe vagy megkértek egy barátot, esetleg körülnéztek nagy bevásárlóközpontok körül (ahol a fákat árulják)és szereztek egy fenyőágat, papírból millió egy dísz készíthető. Valami régi gyertyátok, díszetek biztos van otthon, azt kiteszitek az asztalra, zenét hallgattok (mert mint látom internetetek van) és élvezitek az együttlétet. Boldog karácsonyt:)

2014. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!