Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már hűtlen? Miért?...

Voltál már hűtlen? Miért? Megbántad?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%

Egy amúgy is halálraítélt kapcsolatban. Már eldöntöttem hogy szakítani akarok, nem volt már köztünk semmi, de nem tudtunk egy ideig élőben találkozni, én meg gondoltam mégse facebookon kéne szakítani.. Viszont eközben berobbant az életembe egy másik pasi, vele kétszer csókolóztam mikor még "hivatalosan" kapcsolatban voltam.

Az exemmel sose volt az a lángoló szerelem, inkább barátság extrákkal volt, csak rámondtuk hogy az egy kapcsolat (elsők voltunk egymásnak). A mostani párommal (a fent említett, aki bejött a képbe abban az időben) úgy érzem tökéletesen összeillünk, és szerelmes vagyok.

Nem vagyok büszke erre, de nem bántam meg, amúgy is szakítottam volna.

20/L

2014. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem voltam, de engem már volt, hogy megcsaltak.
2014. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Voltam, mert Szerelmes lettem es nem, egy pillanatig sem bantam meg:-)))
2014. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Voltam. Egyszerűen annyira össze voltam zuhanva, annyira vágytam a törődésre, hogy kocsiba ültem és elmentem az egyik exemhez. Jó volt, szükségem volt rá.


Pár napra rá szakítottunk az akkori barátommal.


Nem bántam meg, de büszke sem vagyok rá. Ma sem csinálnék másképp, egyszerűen erre volt szükségem. Megtehettem volna, hogy annál az ominózus veszekedésnél megmondom neki, hogy többet nem akarom látni, végeztünk, de igazából mit számított volna?! Ugyanúgy ágyba bújtam egy másik pasival pár órával később.


Az ex, mármint akit megcsaltam, a mai napig nem tud erről. Jól is van ez így. Felesleges fájdalom lett volna.

2014. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Voltam. Nem vagyok büszke rá, de nem is bánom.
2014. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!