Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyerekét Dzsesszikának, Dzsenifernek vagy Málnának hívják? Miért ezt választottad? Megbántad?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 23:18
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
25%
Igen, de az Ő nevét J-vel, nem Dzsé-vel írjuk. A Málnáról meg mindig a "Ha tudná a bálna, Milyen jó a málna" kezdetű dal jut eszembe, és szerintem nem vagyok egyedül.
2013. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
Eleve a Jessica és Jennifer nevet igy irják az eredeti nevén, ahogyan leirtad az nem helyes!
2013. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországon csak DZS-vel anyakönyveztethető! Amúgy nincs ilyen ismerősöm, de szerintem nem szép. A Málna még szódával elmegy (haha :D)
2013. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon okos válaszokat kaptál kedves kérdező... igen, Kérdező, te jól írtad. Dszenifer. Muszáj így anyakönyveztetni, ez van.


A Málna szerintem nagyon nagyon furcsa név, nem is gondoltam illetve nem is hallottam ilyesmiről még élőben... de tetszetős, aranyos név egyébként. Az biztos, hogy piszkálnák érte páran (de többségében jóindulatból!!), de ezzel inkább ne is törődj. Szép, és nagyon különleges név. Ráadásul sokan szeretik a málnát... a nevéhez is pozitív dolgokat kapcsolnának. Nekem mondjuk az a kis mondóka nem jutott eszembe. :D


Kérdező, te melyik név irányába hajlasz?

2013. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Valaki Lakatoséktól?Esetleg Kolompáréktól?

A Jenniferrel nincs nagy gond, "j"-vel írva, a másik kettőt inkább a "faluvégén" keresed.

2013. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Az utónévkönyv szerint az idegen nevüket kiejtésüknek megfelelően írjuk. Tehát Dzsenifer és Szamanta.
2013. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm lányát hívták Dzsenifernek, így Dzs-vel. Aztán kb. 6-7 éves korában megváltoztatták Fannira, azt hiszem. Az okot, vagy a logikát nem tudom, nem is kerestem az anyukában.
2013. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

szegény gyerek, de most komolyan :D

elgondolkodik ilyenkor egy szülő azon, hogy felnőtt korában hogy fog dolgozni? mondjuk a leányzó telefonon bonyolít le fontos üzleteket fontos üzleti partnerekkel, és úgy mutatkozik be, jó napot kívánok, Piros Málna vagyok

2013. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó: hidd el, nem a neve miatt lesz komolytalan...:) Nem sok olyan munkahely van - illetve komoly helyzet ahol nagyon fontos dolgok múlnak valamin - ahol a név miatt fordulna ellenkezőjére a dolog... oké, egy Kovács vagy Molnár Málna tényleg nem a legmegszokottabb, de azt hiszem ez már ne a mi problémánk legyen. :)
2013. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem akarom igy elnevezni a gyerekem, csak kivancsi vagyok, hogy tenyleg annyian adjak-e ezeket a neveket.
2013. aug. 29. 00:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!