Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyerekét Dzsesszikának, Dzsenifernek vagy Málnának hívják? Miért ezt választottad? Megbántad?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 23:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%
Horváth Málna ... hahaha. :D Ez borzalmas! :D ... Szerintem gagyi, túl gyerekes név. Még becenévnek se megy el annyira ... :\ Az oké, hogy nem a név alapján fognak ítélni, de azért könyörgöm ... Ez hozzátartozik ahhoz a bizonyos első benyomáshoz ... Másrészt pedig igen, a nevünk akkor is elárul valamit rólunk. Nem tudnék komolyan venni egy Málnát ... Főleg nem az ágyban, a meghitt, szép pillanatban benyögöm,hogy Málnah ... Frankó. :D
2013. aug. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
73%

A Málna még egész helyes, nekem tetszik.


De a másik kettő tipikus cigánytanyás név.

2013. aug. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
A sok Kevin és Brendon között fel sem fog tűnni egy Málna húsz év múlva. Plusz a többi tényleg gáz név között. A Málna még nem is annyira vészes.
2013. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

Szomszédék gyereke Bodza, kolléganő unokája Dió (mindkettő kislány).

Egyik család sem roma, nekem nem tetszenek ezek a nevek.

2013. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Egy sulis társam /17 éves/ is így hívnak de őt Jennyfer-ként van anyakönyveztetve. /anno megmutatta az anyakönyviét és tényleg/ Ő nem roma.
2013. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Itt nincs. Az az osztálytársad max abban az esetben anyakönyveztethette így a nevét, ha külföldön született, vagy az egyik szülője külföldi.

2013. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

A gyümölcsnevek aranyosak, és második névnek el tudom képzelni, de elsőnek annyira nem.


A különleges nevek viszont tetszenek: Szira, Mira, Mia, Maja...

2013. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
ráadásul az a Jennyfer angolszász országokban sem így irandó, hanem jennifernek. nekem volt egy tanítványom jenny, de Németrszágban született. meg egy Samantha, aki félvér volt, meg egy sonia, akinek meg ázsiai volt az apja.
2013. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a kutyámat hívják Málnának :) gyerekemnek nyilván nem adnám
2013. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

Eperkét ismerek, nem sok lehet belőle így nem írom le mit végez egyetemen, de azt hiszem elég idétlenül fog kinézni, amikor majd idősebb vezető/fontos ember akárki lesz.

Kisgyereknek aranyos, de később? Ráadásul nem is adtak neki normális bevet.

Talán a Málna a legjobb, az egy teljesen normális név lenne, ha megszokottabbá válna. Végül is a Piroskán se csodálkozik senki, az Alma is egy női név, a virágneveket se szólják meg.

Külföldi szülővel a Jessica tetszik, a Jennifer elmegy, de magyarosan írva ne.

2013. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!