Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont Őt választottad...

Miért pont Őt választottad férjedül?

Figyelt kérdés
:)
2009. szept. 22. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert mindig megnevetett,mindig nőnek érzem magam mellette,mert a nap 24 órájában tudatja velem,hogy szeret,mert isteni jó az ágyban,de ami a lényeg IMÁDOM!!!
2009. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Mert egy talpig becsületes, felelősségteljes, jószándékú, tisztaszívű, gyerekszerető és szélsőségesen hűséges ember, akinek van humora, szeret beszélgetni, és örül, ha tehet valamit a családjáért. Mikor kiismertem, hogy ilyen, menthetetlenül beleszerettem.

Azt, hogy milyen a szexben, a házasságkötésünk után tudtam meg. Nem okozott csalódást.

Én kifogtam a főnyereményt (igaz, tudatosan arra vadásztam), de nem igazán hittem, hogy megkaphatom. Óriási áldás és ajándék az életemben.

Kár, hogy nem mindenkinek lehet olyan férje, mint az enyém. Bár minden pasi hasonló lenne.

2009. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%
Azért, mert imádjuk egymást! Ő 51f, én 32l. Korkülönbség nálunk nem akadály! Szegények vagyunk mindketten, szó szerint jóban-rosszban egymás mellett, egymás oldalán. Mindketten Ikrek jegyben születtünk, ég és föld vagyunk, teljesen ellentétei egymásnak. Mégis, szerintem igaz a közmondás, hogy az ellentétek vonzák egymást, kiegészítjük a másikat. IMÁDJUK EGYMÁST immár 13 éve!!! Babát várunk és nagyon türelmetlenül és nagyon nagy örömmel!!!
2009. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

23:37 megkérdezhetem, hogy hány évesen házasodtatok?


Egyébként nagyon szép amiket írtatok.:)

2009. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
23:37 vagyok. Én 20, a párom 25 volt. Ennek 14 éve.
2009. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Jó a kérdés... Fiatal voltam és szerelmes, azt hittem ő a világ legtökéletesebb pasija. 11 év után most ott tartunk, hogy váljunk-e vagy sem - van 2 gyerek. Bár én már nem hiszek a házasságban, de mindenkinek sok (nálam sokkal több) szerencsét hozzá, aki ezt választja!
2009. szept. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ö volt a legjobb barátom, és életem nehéz helyzeteiben mindig mellettem állt. Sok közös hobbynk is volt/van, közös az érdeklödésünk is. Sok év barátság után egyszer csak észrevettük, hogy mondketten többre vágyunk, és majdnem két évvel ezután összeházasodtunk. Ennek 22 éve és még mindig a legjobb barátok vagyunk és egyre hobban szeretjük egymást.
2009. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Ő a legjobb barátom, társam, szerelmem. Mellette mindig boldog vagyok. Ha most kiraknának egy lakatlan szigetre bennünket, akkor sem lenne probléma. Csak Vele kettesben le tudnám élni az életem. Szeret, minden tökéletlenségem ellenére. És én is őt.
2009. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Mert teljesen magamat adhatom előtte, elfogad minden hibámmal együtt. Na és éltünk nagyon rossz körülmények között is több ezer km-re innen és fényűzésben is, mindig jól megálltuk a helyünket egymás mellett, sosem a másikat cseszegettük, ha valami nem úgy alakult.

Nagyon sok mindenben egyformán gondolkozunk, amiben nem abban annak hagyjuk a döntést, aki jobban ért az adott témához.

Szerintem mi nagyon jó párost alkotunk és ezért meg is becsüljük egymást.

2009. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert számomra mindenben Ő a tökéletes! És kiváló apja a kislányunknak! Pedig pár éve még nem gondoltam, hogy ilyen boldog tudok majd lenni valaki oldalán, mert 10 évet éltem egy rossz házasságban (nem verés, nem nőzés, nem alkohol, egyszerűen nem működött és kommunikáció hiány volt) és akkor azt hittem, hogy sosem leszek boldog! Szerencsére tévedtem! És áldom a sorsot, hogy adott erőt, hogy elváljak, különben nem találtam volna meg a mostani férjemet!
2009. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!