Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont Őt választottad...

Miért pont Őt választottad férjedül?

Figyelt kérdés
:)
2009. szept. 22. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
mert szeretem.. :) ő a legjobb barátom, a társam, a szerelmem, mindenem egy személyben. megértő, hűséges, intelligens, türelmes, családcentrikus...egyszerűen imádnivaló.. :))) 24/L
2009. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert amikor először a szemébe néztem, tudtam hazaértem.
2009. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mert az egyuttjárásunk alatt míg ki sem mondtuk, de nagyon egyértelmuen haladtunk arrafelé, hogy mi már csak egymásnak leszunk...valahogy nagyon természetes volt az eljegyzés, házasság, kiegészítettuk egymást, végre ugy éreztem, egy felnott kapcsolatban élek...

vannak vitáink, nézeteltérések, ennek ellenére nem tudom elképzelni, hogy mással osszam meg az életem.

ami érdekes, van visszatéro álmom: a sztori mindig más, de az alap ugyanaz: vagyok vele, elmennék, de nem tudok, esetleg mással vagyok, és vele akarok lenni...:)

2009. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Na ez a kérdés, meg a válaszok is az álszentségek tárháza. Ti komolyan beveszitek ezt a maszlagot? Jobb mint 1 délutáni szitkom, komolyan.

Tudjátok mi a baj a mai világgal? Az, hogy többet számít a kedvesség az őszinteségnél. A tökéletes férjeitek mind megjátsszák magukat MIND! Van amikor jobban megy, van amikor kevésbé, és mindeközben persze a kis botlásokat korrigálják a folyamatos süket dumával "szeretlek, imádlak, én vagyok a legboldogabb férfi, blabla" ti meg vagytok oylan hül*ék, hogy bevegyétek és utána meg persze válás és "nemértem mi történt brühü,brühü" ANNYIRA SZÁNALMAS MIÉRT NEM VESZITEK ÉSZRE MAGATOKAT?????? Miért nem tudtok gondolkodni? Miért választotok úgy barátot/férjet, hogy nem tudjátok megmagyarázni, hogy MIÉRT ŐT VÁLASZTOTTÁTOK EGY KEVÉSBÉ KEDVES, DE LEGALÁBB ŐSZINTE EMBER HELYETT? Aki őszinte az lehet kedves, de nem értem miért fontosabb a kedveskedés az őszinteségnél, MIÉRT VAGYTOK ENNYIRE SÖTÉTEK? Legyetek kib@szott boldogok az álszent párotok mellet, mind idióták vagytok, rossz fajt választottam, élni sem akarok már.

2010. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Te tiszta depis vagy. Tényleg remek ember a férjem, és ŐSZINTE. Néha mond csúnyákat, de ez vele jár. Sokszor humorosan adjuk elő, ha nem tetszik valami. Így könnyebb bántás nélkül megmondani a dolgokat.

Nem kell feltétlenül rossznak lenni egy kapcsolatnak, ha az őszinte. Ha meg jó, már nem is lehet őszinte? Te el sem tudod képzelni, hogy léteznek jó kommunikációs sémákkal rendelkező emberek, kapcsolatok, ahol meg tudják rendesen beszélni a dolgokat? Persze ez nem elég, egy jó adag erkölcsi elkötelezettség is kell a jó kapcsolathoz (nem csalom meg sosem, mindig őszinte és egyenes vagyok, bízok a másikban, jót akarok neki, nem vagyok bosszúálló, stb.)

2010. nov. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!