Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire adtok mások véleményé...

Mennyire adtok mások véleményére párválasztásnál? Számit mások h itélik meg a választottad?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne akkor még mindig szűz lennék!
2010. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ami a külsőségeket illeti,abszolút nem érdekel mások véleménye.Ha nekem tetszik,akit választok,onnantól kezdve hidegen hagy,ki mit gondol a külsejéről(természetesen az ápolt megjelenés nálam is alap elvárás).

Ami a belső tulajdonságokat illeti:nyilván a saját mércémhez viszonyítva választok partnert,de ha mondjuk rosszul választanék,bakot lőnék,és sokan mondanák Róla ugyanazt a negatívumot,azon azért elgondolkodnék.

2010. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ember az nem is "választ".:)

Ez hülye kifejezés,h választ... mert általában csak úgy jön, aztán max utána hallasz róla ezt-azt,de persze nem érdekel,mert hát rózsaszín felhők meg minden:)

Másik esetben,ha hallasz valakiről vmi rosszat, s utána tetszik meg neked,akkor sem tudsz adni túlzottan mások véleményére,mert hiába hallottál róla rosszakat,mégis hihetetlenül vonzódsz hozzá:)

Én valahogy így látom, meg így tapasztaltam,és eddig nem volt gáz:)

2010. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A véleményeket meghallgatom,de nem adok annyira rájuk. Az én véleményem számít, először megismerem én a fiút, aki tetszik, aztán innentől már nem az ismerőseim véleménye számít.
2010. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

ha negatív lenne a véleménye a barátaimnak (akik tényleg barátok, nemcsak felszínes a kapcsolat velük), rokonaimnak elgondolkoznék rajta erősen.

de nem nagyon lesz panasz a majdani választottamra - szerintem -, mert hasonló a felfogásom, értékrendszerem a családom tagjaival, barátaimmal.

2010. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig azt hangoztattam, hogy én választok, és mások véleménye nem érdekel, ha szeretem az illetőt, de aztán mikor ilyen helyzetbe kerültem, akkor igenis érdekelt mit mondanak. Volt ott negatív is, pozítív is... Aztán végül mind megszerették :)
2010. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mikor hazahoztam a barátomat az anyám nem engedte be merthogy "ez a csöves ide be nem teszi a lábát", a barátaim mindig beszóltak hogy cseréljem már le egy helyes pasira.

a másik pasimat meg állandóan leb*zizta mindenki mert hosszú szőke haja volt és sminkelte magát. annyiszor megszóltak miattuk, de mégis nekem az ilyen fura nem normális kinézetű pasik tetszenek, és letojom ki mit mondd, ez akkor sem fog változni.

2010. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van, az ember a szívére hallgat általában és azt még a családtagok sem tudják befolyásolni!
2010. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekel mások véleménye egyáltalán nem!

Ha adnék pl a szüleim véleményére akkor már nem lennék együtt a barátommal.

Kezdetben nem ment mindent könnyedén, de kitartottam mellette, és most már egyre jobb minden

2010. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a saját sorsáért felelős és viseli a döntései következményét. És annak is ő viseli a következményét, ha úgy dönt, hogy másra hallgat.

Ezért én magamra hallgatok. :)

2010. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!