Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már hűtlen? Miért?...

Voltál már hűtlen? Miért? Megbántad?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem voltam. Lehetőségem lett volna rá, de nem ér annyit egy férfi sem, hogy hazugságban éljek miatt egy jó kapcsolatban.
2014. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltam!Lett volna rá lehetőségem,de annyit nem ér egy nő sem.Inkább kivertem és a nőre gondoltam,már attól bűntudatom volt utánna.
2014. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Voltam regebben sokszor. Nem, nem bantam meg. Volt ra okom, mert mindegyik megerte a penzet, de ezt nem reszletezem. Johet a lepontozas.
2014. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
És ime a sok álszent :))) a sok "de megtörténhetett volna" sztori :))))
2014. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Életemben egyszer. Ő lett a férjem :D Szóval összességében nem bántam meg (sőt), viszont a mai fejemmel máshogy csinálnám. Előbb kilépnék a rossz kapcsolatomból (akkoriban a kedves exem annyira lerombolta az önbizalmamat, hogy tényleg elhittem, nála jobbról nem is álmodhatok), és csak utána gabalyodnék össze a férjemmel... Kellett ez a lökés, hogy szakítani tudjak, de nem vagyok rá büszke, soha többet nem csinálnám, hatalmas lelkiismeret furdalásom volt tőle, amit végül is megérdemeltem, hiszen nem volt egy szép tett tőlem...
2014. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
63-as, most az fáj neked, hogy veled ellentétben nem vagyunk gyökerek?
2014. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
4-es, gondolod, csak olyan sztorik vannak, hogy "megtörténhetett, úgyhogy hagytam megtörténni"? Lehet ezek kevésbé érdekesek, mint a félrelépős történetek. Mint ahogyan a hűséges emberek is unalmasak, és senki nem tartja számon, hogy hányan vannak.. Aki nem akar félrelépni, az felismeri a helyzetet is, ami odavezethet, és elkerüli. Akinél nem kőbe vésett a hűség, az szokott dilemmázni, hogy "megcsaljam vagy ne?", miközben fejben már rég zöld utat adott a harmadiknak. Ez rossz kapcsolatban vagy félrelépésre hajlamos félnél fordulhat csak elő.
2014. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem voltam és megbántam.
2014. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

19:55

Én is jelentettelek. Tölts ki egy IQ tesztet,aztán gyere vissza kötekedni. Mégis hogy jössz te ahhoz, hogy barkiről így beszélj?! Ki vagy te?


A kérdésre válaszolva: nem voltam sosem hűtlen, viszont engem megcsaltak. Megbánta. Ez biztos, de valószínűleg csak mert elveszített. Hogy miért tette? 1. Nem gondolta, hogy kiderül, 2. Nem gondolta, hogy nincs bocsánat.

2014. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Én voltam. Bánom: mert férjhez megyek a páromhoz és rettentő rossz, hogy nem mondhatom el, hogy mindíg hűséges voltam. Nem bánom: mert kellett az a pofon, hogy rájöjjek arra, hogy mit jelent nekem a leendő Ferjem. Aztán a lelki ismeretemmel majd elszámolok. De az is fix, hogy a földre az a férfi még nem született meg akiért elhagynám vagy meg kockáztatnám a kapcsolatomat.
2014. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!