Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Özvegy szülőtök újra párt...

Özvegy szülőtök újra párt találna. Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 09:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne az szemét, rossz és a szülőjét kihasználó, aki nem tudja elfogadni, hogy új párja van. Én írtam, hogy nem tudnám elfogadni, de tolerálnám. Anya sem szól bele az én párválasztásomba, én sem az övébe (feltételezve mindkettőnél, hogy rendes, normális a pasi), de nem örülnék neki.


Miért és akkor kire támaszkodik a szülő, ha nem talál vagy nem akar új párt találni? Anya pl. nem akar. A gyerekeire és a családjára. Ennek pont nincs köze ahhoz, hogy addig kell a szülő.... Tudom, hogy anyunak nem lesz új párja, de nem kérdés, hogyha idős vagy beteg lesz, akkor gondoskodom róla.

2010. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Az is más kérdés, hogy a ygerek hány éves? Kicsi vagy kamasz és az új pár egyben családtag és kicsit talán pótapa/pótanya is kell hogy legyen a napi feladatok miatt? Vagy felnőtt már a gyerek is és a új társ meglétét tudomásul veszi, de nincs vele napi kapcsolata:
2010. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Fura, ma reggel épp erről beszélgettünk, mi lenne ha.....

el nem tudnám képzelni egyik szülőmről sem, hogy új kapcsolatba kezdene, de ha mégis így lenne, elfogadnám. De jobban örülnék, ha az egyedülmaradt fél csatlakozna a mi családunkhoz és ott élni le az élete hátralévő részét.

2010. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
biztos szokatlan lenne a helyzet. hiányozna, hogy nem az Apukám/Anyukám van ott az új társ helyett. de félretenném a saját önzésemet és együtt örülnék. főleg, hogy már felnőtt ember vagyok.
2010. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12:35 vagyok


valaki írta, hogy nem pótolhatja az új pár a vér szerinti szülőt. szerintem nem is kell, hogy pótolja.

sok kisgyerek meg felnőtt is úgy áll hozzá a témához, mintha a szülője helyét akarná elvenni az új családtag és ebből erednek a konfliktusok. úgy kell tekinteni rá, mint Apukád/Anyukád társára

2010. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyugodtan leszavazni,de normális szülő nem visz oda új házastársat úgy h tudja,a gyereke nem dolgozta még fel teljesen a szülője halálát. A mostohaanyaság/apaság ritkán működik jól, de okoskodjatok,+szavazgassatok csak a gép mögül,ti ezt nem értitek!
2010. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
akkor nyilván nem visz, ha nem dolgozta föl. de mondjuk 3-5 év távlatából akárhogy is, de ezt föl kell tudni dolgozni. az élet megy tovább. ha nem sikerül, akkor baj van. remélem te nem vagy ilyen helyzetben.
2010. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!