Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tálaljak ki a tesóm vőlegényér...

Tálaljak ki a tesóm vőlegényéről vagy csak megint én lennék a rossz?

Figyelt kérdés

Soha nem volt túl jó a kapcsolatom a szüleimmel és a húgommal. Elég hosszú ideig én voltam a család fekete báránya. Mindennek én voltam az oka. Elég hamar elköltöztem otthonról és hosszabb időt töltöttem külföldön is. Egy baráti társasággal mentem ki és ekkor jöttem össze a húgom mostani vőlegényével, akibe akkor már évek óta bele voltam habarodva. Sajnos csak későn jöttem rá, hogy elég csúnyán átvert minden szempontból. Arra voltam csak jó, hogy eltartsam. Akkor borult a bili, amikor terhes lettem és ő a hír hallatán lelépett. Nem voltam túl büszke a történtekre, ezért nem is nagyon ecseteltem senkinek, hogy mi, hogy volt. A szüleim is úgy tudják, hogy a fiam egy egyéjszakás kapcsolatból született. Amilyen véleménnyel voltak rólam, nem lepődtek meg.

A húgom már egy ideje találkozgatott valakivel. Azt említette, hogy régen ismertem, de nem túl sokat beszélgetünk sem erről sem másról és a szüleimmel sem ez volt a fő témám. Nagyjából 2 hete volt egy családi összejövetel, amin a legnagyobb meglepetésemre az exem is ott volt, a tesóm vőlegényeként. Akkor jelentették be. Szóhoz sem jutottam. A tesóm most meg van győződve róla, hogy csak simán irigy vagyok rá, mert azt tudja, hogy régen tetszett nekem, de a későbbi fejleményeket neki sem meséltem el. A szüleim meg már most fújnak rám amiért annyira fagyosan viselkedtem a kedvenc "vejükkel".


Tudom, hogy a legegyszerűbb lenne kitálalnom, de félek, hogy akkor megint én leszek a mindent tönkretevő rossz, ugyanakkor ha most nem szólok és véletlenül derül ki minden, akkor talán még nagyobb lesz a bűnöm.


2014. dec. 14. 17:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
Én csak arra lennék kíváncsi hogy a húgod vőlegénye mit szólt amikor téged meglátott? :D Ő nem tart attól, hogy kiborítod a bilit?
2014. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
11%

"dns tesztet is csináltattunk"


Gondolom, hogy annyi pasassal voltál együtt, hogy már magad sem tudtad biztosan, hogy ki a gyereked apja, és ezért kellett a DNS teszt!

(Amúgy én meghallgatnám a volt pasasod verzióját is!)

Szegény húgodnak meg már csak a volt exeid közül jutott pont ez.

Amúgy most is folytatod a hazugságokat, hiszen továbbra is hazudsz a szüleidnek és a húgodnak is.

2014. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Szerintem az lenne a legjobb, ha a húgoddal kettesben ezt megbeszélnétek. Megmutathatod neki a hivatalos papírokat is. Javasold neki, hogy a vőlegényét tesztelje, kérdezze meg, hogy igaz-e, hogy ő a te gyereked apja. Persze úgy kell kérdezni, hogy a szándékos hazugság egyértelmű legyen, ne mondhassa, hogy azért hazudott, mert téged akart védeni, úgy gondolta, te akarod titkolni a dolgot. A többi részét az állításaidnak a húgod nem tudja ellenőrizni, de lehet, hogy "ha ebben hazudik, akkor másban is" alapon jobban hisz majd neked.

2014. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Az apuka nem eltűnt, csak a hír hallatára hirtelen hazaköltözött Magyarországra, mert munkát kapott, amiből persze egy szó sem volt igaz.

Először azt is megkaptam, hogy nem ő az apa csak be akarom fésülni, ezért csináltattuk meg a tesztet. Mikor kiderült, hogy tényleg ő az apa, akkor megcsináltattuk az apasági nyilatkozatot, főleg az ő anyukájának a kérésére és nekem is egyszerűbb volt így, mint a gyámhatóságot győzködni ismeretlen apáról. Sem az exem sem én nem tartottuk jó ötletnek, hogy a kicsi az ő nevét kapja. Megegyeztünk, hogy ő nem fizet semmit, de cserébe a kicsit sem zaklatja.

Próbáltam vele beszélni, hogy mi legyen, de egy sms-el elintézte, hogy a régi dolgokat el kell felejtenünk, jobb lesz így mindenkinek.

A párom szerint hagyjam a fenébe az egészet. Azt mondta, megérdemlik, hogy ők is akkorát koppanjanak mint én.

2014. dec. 14. 18:35
 15/33 anonim ***** válasza:
32%

Jól van, szerintem ideje lenne elmenni fürdeni, aztán csucsu, mert holnap tudod, h iskola és nem érdekel, ne kezdd el, h "már csak egy hét van", mert ilyenkor szoktak a tanárok rárakni egy lapáttal.

Aztán meg majd nézhetsz, mert a félév közel lesz.

2014. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
73%
Nos, ezt azert kozolni kell, meghozza eloszor a testvereddel, negyszemkozt, bemutatva egyuttal az apasagit is. Igen nagy balhe lesz, ha mondjuk az eskuvon az ujdonsult anyos benyogi, hogy nahat, ez is a csaladban marad....
2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Vannak férfiak, akik szeretőnek, barátnak kiválók, de ha komolyra fordul a dolog, megbízhatatlanok lesznek, cserbenhagyják a nőt. Aztán lesz új barátnő, akinek ugyanúgy el tudja csavarni a fejét a férfi, mint az előzőeknek. Ha az új barátnő találkozna és beszélne a régiekkel, őt már nem tudná a férfi ugyanebbe a csapdába behúzni. Sajnos volt ilyen az ismerősi körömben, de a lányzó csak a házasság megkötése és a dolgok rosszra fordulása után találkozott a korábbi partnernőkkel.


A ti esetetekben szerintem az lenne a helyes, ha legalább megpróbálnád figyelmeztetni a húgodat. Ha nem sikerül, hát nem sikerül.

2014. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
45%

Ez kamu. En ezt nem hiszem el! Olyan nincs , hogy vki ennyire pofatlan legyen, te meg annyira hulye (mar bocs), hogy csak nezel, mint Rozi a moziban, nem kersz gyt-t, sot semmit az apatol(az nem neked, hanem a gyereknek kell!), es kb. siman szemet hunysz afelett , hogy a tesod milyen emberhez keszul hozza menni(en meg egy vadidegenek is megmondanam, hogy ha az illeto egy "szar" ember lenne).

:D vicc, de kitalacionak nem rossz!

2014. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%
Hát, nézd, ha amúgy sem vagy túl jóban a családoddal, akkor nyugodtan mutasd meg nekik az apasági nyilatkozatot és a DNS teszt eredményét. Nem kell semmi szóbeli kommentár, ők csináljanak, amit akarnak.
2014. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
15%

Na alljunk meg!



1 azt irtad hogy lelėpet a hir hallatara,

utanna, nem lelepet csak haza koltozott Magyar.o ra.


2 dnst teszted van

Bele menet csak azert hogy tudja, de magasrol leszarja mind ezt, ha en tudom hogy nem fog erdekelni a gyerekem, bele se mentem volna a dns tesztre, igy nincs bizonyitek arra hogy a gyerek toelm van


3.azt irtad a gyerek a te neveden van, nem vette a nevere az apuka

most azt irod hogy, elismerte az apasagit, csak megegyeztetek hogy nem zaklatja a gyereket stb..... mivel nem akarta a gyereket minek elismerni az apasagit?



Meg most is folyamatosan hazudsz, nem vagy szava hiheto 1 ember.



2 dolgra gondolok.

1 kamu a kerdes

2 velunk tesztelteted magadat hogyel e hiszuk a te storydat, es gyakorlod hogy mire mit mond. Valoszinunek tartom amit leirtal a fele sem igaz , csak keresztbe akarsztenni a tesodnak!!


Jajjj a szemet pasi, senki sem mondta neked kerdezo hogy ne vedekez!

Nem hisze el hogy a szuloket nem erdekli a gyerek apukaja meg ha 1 eszakas kalandbol is van, vagy mi den ejszaka kalandoztal??

Nagszulok a bolegeny reszerol, sem erdeklodtek a gyerekrol, holott apasagi elismervenyt a szulok miatt csinaltatad meg.

es mere allitani hogy, mivel irtad hogy z hugod mondta hogy akivel most van te ismered....gondolom akkor kozelben is lakik, ha veletlen szeruen mindenki ismeri a volegenyt!! Es senkit sem erdekelt sem a gyerek sot meg kisedm derult, na ne nevetess!!!

Szerinte nallad van a baj a fejedbe!! Ennyi minden hulyeseget ossze klamatyolni amit te csinalsz!!!

2014. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!