Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar veletek olyan hogy...

Volt mar veletek olyan hogy rossz parkapcsolat eseten igy ereztetek?

Figyelt kérdés
Peldaul hogyha egyutt elsz valakivel es meglatsz a tv-ben egy helyes pasit azt erzed hogy milyen jol tudnatok elni egyutt. Tehat hogy abrandozol a szerelemrol. De ez ilyen elerhetetlen emberekre vonatkozik nem az ismerosokre.Elvileg nem csalod meg. Mit tennetek ha ilyet ereznetek ugy hogy mar volegenyetek van es harminc evesek vagytok?
2014. nov. 27. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Húú, ez nagyon bugyuta kérdés:) Én ha meglátok a TV-ben egy jó pasit, eszembe nem jutna, hogy milyen lenne együtt élni vele. Attól mert jól néz ki, nem akarnék együtt élni senkivel, ahhoz nekem sokkal több kell.

Hány éves vagy, 14?

2014. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem utoljára 14 évesen éreztem ilyet ;)
2014. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Altalaban egy konkret szemelyrol olyanokrol hogy milyen jo lenne vele parkapcsolatban elni. Amugy harminc.
2014. nov. 27. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Igazából ezek mind kicsit a lelki éretlenség jelei,plusz annak,hogy te már nem vagy szerelmes,és kifelé kacsintgatsz a kapcsolatból.Velem nem volt konkrétan ilyesmi,inkább húsvér személy tetszett,de akkor már fél lábbal kint voltam az amúgy nem túl jó kapcsolatomból.Azokat a vágyálmokat,amiket az akkori barátomtól nem kaptam meg,úgymond más pasira vetítettem ki.
2014. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Utoljára valóban 14 évesen álmodoztam tvben lévő pasikról.

De, amikor s..r kapcsolatban voltam, akkor arra vágytam, hogy bárcsak jó kapcsolatban lennék.Személytelenül ábrándoztam valakiről, akivel jó lehet együtt lenni.

Innen már nem sok kellett ahhoz, hogy kilépjek a s..rból és azt mondjam inkább megdöglök egyedül, mint így éljek.

És az volt életem legjobb döntése!

Az hogy harminc vagy, megakadályoz téged abban, hogy boldog legyél? Inkább nyomorogsz életed végéig egy s..r kapcsolatban?

2014. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem. De én tiniként sem rajongtam egyik énekesért, színészért sem, vagy a szomszéd fiúért a lépcsőházban. Valószínűleg deviáns vagyok :)


26N

2014. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez nem rajongas mint a tiniknel ez csak ilyen abrandozas. Igaza van a 4-nek biztos hogy a rossz kapcsolat miatt van ez az egesz.
2014. nov. 27. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy mi voltunk e így vagy sem. De ha te így vagy ezzel, akkor sürgősen gondold át, hogy akarsz e olyan férfi felesége lenni aki mellett más szerelméről ábrándozol. Hozzámehetsz, hogy aztán pár rossz év után elváljatok, vagy most leültök őszintén beszélgetni. De előtte magaddal beszéld meg őszintén amit érzel. Ez a legnehezebb része, de ha túl vagy rajta, akkor könnyebb lesz, meglátod.
2014. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint írta, nem valós személyről.

Válaszolók, ti regényeket se olvastok ugye? Ahol a hős és a hősnő egymásra talál? És romantikus filmeket se néztek? Ugye? Ugye?!

Csak mert azok pontosan arra a klisére épülnek, hogy a nők behelyettesíthetőek legyenek általunk, olvasók, nézők által.

Ha valaki vonzónak találja ezt a fajta ideált, amit megfest a média, és fantáziál róla, az még nem bűn. Túlzásba nem kell esni, és a valóságtól nem kell elrugaszkodni. Ennyi. Én bevallom, szoktam fiktív szereplőkről fantáziálni. Aztán ránézek a páromra, és érzem, hogy nem cserélném le semmilyen kitalációra. :)

2014. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennek lelki oka van. Elmult az erzes de az iranta erzett tiszteletbol nem akarod megcsalni ezert gondolkozzol errol. A legjobb megoldas a szakitas.
2014. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!