Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tálaljak ki a tesóm vőlegényér...

Tálaljak ki a tesóm vőlegényéről vagy csak megint én lennék a rossz?

Figyelt kérdés

Soha nem volt túl jó a kapcsolatom a szüleimmel és a húgommal. Elég hosszú ideig én voltam a család fekete báránya. Mindennek én voltam az oka. Elég hamar elköltöztem otthonról és hosszabb időt töltöttem külföldön is. Egy baráti társasággal mentem ki és ekkor jöttem össze a húgom mostani vőlegényével, akibe akkor már évek óta bele voltam habarodva. Sajnos csak későn jöttem rá, hogy elég csúnyán átvert minden szempontból. Arra voltam csak jó, hogy eltartsam. Akkor borult a bili, amikor terhes lettem és ő a hír hallatán lelépett. Nem voltam túl büszke a történtekre, ezért nem is nagyon ecseteltem senkinek, hogy mi, hogy volt. A szüleim is úgy tudják, hogy a fiam egy egyéjszakás kapcsolatból született. Amilyen véleménnyel voltak rólam, nem lepődtek meg.

A húgom már egy ideje találkozgatott valakivel. Azt említette, hogy régen ismertem, de nem túl sokat beszélgetünk sem erről sem másról és a szüleimmel sem ez volt a fő témám. Nagyjából 2 hete volt egy családi összejövetel, amin a legnagyobb meglepetésemre az exem is ott volt, a tesóm vőlegényeként. Akkor jelentették be. Szóhoz sem jutottam. A tesóm most meg van győződve róla, hogy csak simán irigy vagyok rá, mert azt tudja, hogy régen tetszett nekem, de a későbbi fejleményeket neki sem meséltem el. A szüleim meg már most fújnak rám amiért annyira fagyosan viselkedtem a kedvenc "vejükkel".


Tudom, hogy a legegyszerűbb lenne kitálalnom, de félek, hogy akkor megint én leszek a mindent tönkretevő rossz, ugyanakkor ha most nem szólok és véletlenül derül ki minden, akkor talán még nagyobb lesz a bűnöm.


2014. dec. 14. 17:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Hát frász tudja, azt azért csak közölném velük hogy a "szeretett vejük" a gyerekem apja, csak hogy tudják kivel is van dolguk.
2014. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
58%
Kamu :)
2014. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Jogos! Én eleve odabasznám a szüleim elé, ha így bánnak velem. Am meg lelépnék a búsba örökre :)
2014. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
11%

1.dolog ertheto ezek utan hogy te vagy a fekete barany a csaladban.

Ezt mar akkor elkelett volna mondanod amikor viszonyod volt a tesod volegenyevel. Eddig nem mondtad, mert vedted magad, akkor most se mond el hogy ne okoz csalodast mas boldogsagaba.

eddig miert nem kozolted a tesodal?miert most akarod elmondani, latvan hogy o ilyen boldog?

kulonos testveri szeretett osszetartas sincs kozotettek.

Az hogy teged igy atvert , nem biztos hogy egy szemet pasirol beszelunk.

tesodat szeretheti ettol fuggetlenul, hogy veled ez nem jott ossze!


eddig tiyokba tartotad, akkor tarsd mkst is titokba!!

2014. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
Miért érzek KAMU szagot? A gyerektartást a számládra utalja a húgod vőlegénye?
2014. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%
Mondd meg otthon nekik hogy nem kell aggódni, már az egyik unokának úgyis ő az apja, már mindenképpen a családban marad! :D Mindenképpen elmondanám, de ha hugod ennyire nagyképű, én simán képen röhögném hogy figyu már, nem hasonlít ez a gyerek a pasidra?? .. aztán akár együtt is szerezhettek mintát a pasitól az apaság ellenőrzésére :D lesz nagy nézés :DD Imádom az ilyet, jobban hisz a saját családod másnak, meg jobban szeretik.. gratulálok nekik
2014. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Én is kamu szagot érzek.
2014. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is az a bajom, hogy mindenképp én leszek a bűnös. Ha szólok azért, ha nem, akkor azért.

A szüleim már ott tartanak, hogy a nászajándék lakásokat nézegetik. Ők már nagyon beleélték magukat, hogy végre a rendes lányuk révbe ért. Tényleg nagyon megnyerően viselkedik. Én is simán elhittem minden szavát.

A legfurcsább az, hogy egészen eddig azt hittem, hogy nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam vagy hogy haragszanak-e rám, erre most még aludni sem tudok napok óta.


Nem fizet gyerektartást. Apasági nyilatkozat van, dns tesztet is csináltattunk, de gyermekelhelyezés nem volt és a fiam az én vezetéknevemet viseli. Lehet, hogy furcsa, de a szüleim soha nem kérték, hogy mutassam be az anyakönyvi kivonatot.


Igen, valóban lehet, hogy szerelmes a tesómba, de kicsit rontja az összképet, hogy nem említette neki, hogy van egy fia és most sem dolgozik, csak keresi a neki való munkahelyet. 36 évesen még nem volt 1 hónapnál hosszabb munkaviszonya.

2014. dec. 14. 17:51
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Másik oldalról nézve a dolgot: a pasiban nincs annyi gerinc, hogy elmondja a dolgot a húgodnak?

Mert ha nincs akkor talán nem kéne, hogy befogadja a szent család.

Talán a pasival kéne elbeszélgetned egy kicsit.

És ha eddig is te voltál a fekete bárány akkor már nem mindegy?

A húgod meg legyen hálás neked, hogy időben megtudta. Szerintem is ki fog derülni és akkor még nagyobb szószban leszel.

Ha elmondod nekik akkor talán védekezhetsz ezzel a két dologgal, hogy egyrészt ha nem szólsz akkor később ugyanúgy te lettél volna a hibás másrészt, milyen ember az, aki élvezi egy család szeretetét közben meg egy hazug, sunyi ember? Tényleg őt akarják vejüknek? Egy ilyet?

Na hát én nem vagyok egy beleszólogatós típus de most az egyszer elmondanám az igazat.

Szerintem az lenne a legjobb ha csak a húgoddal ülnél le beszélni. Ez csak kettőtökre tartozik. Mondd el neki nyugodtan, hogy lehet, hogy nem voltatok mindig jó testvérek, de fontos neked és nem akarod, hogy bepalizzák és neked is nagyon kényelmetlen ez az egész de gondolkodjon el azon, mit szólna ha évek múlva derülne ki, hogy te hallgattál, mint a csuka.

2014. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
5%

Bocsanat nem bantani akarlak, biztosan rossz erzes azert egyedul nevelni a gyereket, foleg ugy hogy apuka elobujt.de ugy veszem eszre hogy neked ez faj hogy a tesod volegenye lett.


Itt te hibaztal mert eslo perctol kezdve elmondhatad volna hogy kktol van a gyerek, sot akkor segitettek volna biztosan abban is hogy legalabb gyerek.t.kapj, es most nem tartanal itt hogy most a hugod volegenye.



Azt is irtad hogy amikor terhes voltal akkor az apuka lelėpet, sot a nevere sem vette, de a Dns tesztbe bele ment, ennek mi ertelme? Hogy es mikor lett meg a Dns teszt ha az apuka eltunt??


mivel volt jobb azt hazudni hogy egy ejszakas kalandbol vana gyerek?? Ezek uta johogy a szuleid nem biznak mar benned, kitudja meg miben hazudtal stb....

l

2014. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!