Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idén született kisbabánk, a...

Idén született kisbabánk, a szentestét szeretnénk hárman tölteni itthon. Anyósom viszont szeretné, ha "beugranánk" hozzá. Ti mennétek?

Figyelt kérdés
Annyi a probléma, hogy neki dec 24-én van a születésnapja.
2014. dec. 14. 10:46
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy anyós milyen messze lakik? Más város? És hogy egyedül él-e? Meg persze az sem mindegy, hogy jóban vagytok-e :)

Én beugranék hozzá felköszönteni, kicsit ott lenni.

Illetve, ha egyedül van, és jóban vagytok, akkor akár meg is hívhatjátok magatokhoz.

2014. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
46%
Ha 24-én van a szülinapja, akkor természetesen beugranánk hozzá, és nem csak fél órára. Hanem mondjuk elmennénk hozzá ebédelni és 4 körül jönnénk haza.
2014. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
41%
Na akkor én vagyok az egyetlen aki a 24.ből nem enged. Én nem mennék, ha este együtt akar lenni a család akkor délelőtt már főzni kell h minden kész legyen. 25-26.án mennénk amúgy is ünnepelni akkor meg fölösleges csak beugrani mert abból úgyse az lesz hanem akkor ebéd stb és akkor már szinte ott ünnepel az ember.
2014. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
57%

Én ezt sose értettem, ha valakinek van férje meg gyereke, akkor számára már megszűnnek a szülők?

Mi együtt vagyunk Szenteste. Miért lenne jobb kizárólag hármasban, mint a családdal?

2014. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
71%

14: oké, de van a mi szűk családunk, férj, feleség, gyerek.

A szüleink melyik gyerekhez menjenek? Mi melyikünk szüleit lássuk vendégül?

Nem szűntek meg létezni ők se, de nálunk a szenteste tényleg csak a legszűkebb csládot jelenti, és én egyébként ezt látom az ismerősök közt is.

2014. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Este nem, de a nap folyamán, persze, átmennék, főleg, ha szülinapos is.
2014. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg az a kérdés, hogy mennyire lakik messze. Ha olyan távolságban van, akkor el kell menni hozzá, akár egy napra is. Reggel mentek, este jöttök és otthon töltitek a szentestét hármasban. :) Én sem adnám fel ezt a vágyamat. Vagy ha ehhez messze lakik, akkor elmennék 23-án és 24-én este irány haza.
2014. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
52%

14!

Nem szűnnek meg, de akkor mond meg h kinek a szüleihez menjünk (párom vagy enyém) vagy ők a 3-3 gyerek közül hova menjenek, gyerekeknek párjuk van na akkor azoknak is szülei akkor kit is válasszunk??? 24.e a minénk (párom, kislányunk és én) majd 25.én megyünk egyikünk szüleihez, 26.án meg a másik szüleihez? ezért miért szűntek volna meg? Azért mert 24.én szeretnénk itthon sütni főzni, fát díszíteni és nem máshoz szaladgálni?

2014. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Úgy 1 óra kocsival anyósom. Nem egyedül él, van élettársa.


Azért döntöttünk így, amit mások is írnak: mert hova menjünk? Amióta együtt vagyunk a férjemmel, ebből mindig vita van. Akihez nem megyünk 24-én, az megsértődik. 24 a miénk, 25-31 között megyünk a családhoz.

2014. dec. 14. 13:17
 20/39 anonim ***** válasza:
29%

Neked hogy esne, ha a szülinapodon közölné a fiad, hogy nem jön, majd máskor, mert a felesége nem engedi?


Hát gondolom nem túl jól. A saját édesanyádnak mit mondanál, ha neki lenne szülinapja?

2014. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!