Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem leszek...

Szerintetek ha nem leszek itthon kb fél évig, úgy hogy eddig minden nap szexeltünk, megfog csalni a feleségem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 16:50
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ne gyertek ezzel a bizalom dumával ha lehet,a kémia azért működik.
2014. dec. 11. 16:51
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez attol fugg h mennyire szeretitek egymast, mennyire vagytok boldogok.Anno az ex ferjem kiment fel evre kulfodre es en aki ugy egyebkent sosem volt a huseg mintakepe nem csaltam meg.Sot, a kovetkezo fel evet is kibartam, szoval osszesen 1 evig volt tavol, nem egyhuzamban de mindig huseges maradtam:-)))


Tulelheto:-)))

2014. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Hát,ha én szeretem a párom,és minden rendben köztünk biztos nem lépnék félre,csak azért mert kívánom a szexet..

Távkapcsolatban éltünk..bár nem fél évig..még is kibírtuk..


Nekem legalább is tuti nem az lenne az első gondolatom,hogy akkor mikor,és hogyan lesz szex..

2014. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

A kémiát lazán felül lehet írni. A bizalom és a hűség sokkal fontosabb. A nejed akkor fog megcsalni, ha nem hűséges hozzád és nem szeret.


Én inkább azt kérdezem tőled, hogy TE meg fogod-e csalni, és ezzel a kérdéssel akarod magad előre bebiztosítani? Értsd: mert ő biztosan úgyis megcsal, tehát nekem jogom van félred_ugni, és különben is a kémia...

2014. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Én,mint feleség válaszolok.

Ha nekem 6hónapra elmenne a férjem,nem csalnám meg.

Annó se csaltam meg senkit,meg nehogymár a szex miatt tegyem tönkre a házasságunkat..pf

2014. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
3. válaszadó,hát marha nagyot tévedsz.Soha egy nőt sem csaltam meg csak jelzem és nem is fogom.Szeretem őt és én tudom magam tűrtöztetni,nem fogok mindenféle jött mentre ráakadni.
2014. dec. 11. 16:57
 7/25 A kérdező kommentje:
mármint rámászni
2014. dec. 11. 16:57
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem ismerünk titeket. Magamról tudom, hogy biztos, hogy nem lennék hűtlen. Nehogy már kémia determinálja a tetteimet. A tudatom határozza meg, mit mondok, teszek.
2014. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Neked kell tudnod,hogy milyen tipusu a feleséged.Szeret kekeckedni idegen férfiakkal,ha mellette vagy?
2014. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Mintha a barátnőm férje tette volna fel a kérdést. Náluk is a férfi ugyan ezzel a kétséggel indult külföldre dolgozni. A barátnőm viszont ha megkérdezték tőle elmondta hogy a férje külföldön dolgozik és alig várja hogy lássa vagy skypon beszéljenek. Mikor tudta hogy hány hét múlva ér haza a férje jártuk a butikokat mert úgy várta haza mintha valakivel első randija lenne. Pár héttel előtte nem is lehetett semmivel megkínálni mert fogyózott hogy ha jön haza a férje tetszen neki. Tulajdonképp mivel nem volt tétje a dolognak sokan furcsállották, hiszen már a férje és őt választotta feleségnek, de akkor is nagyon készült. A férfi pedig otthon szerelmesleveleket és egyéb dolgokat rejtett el. Ha jól tudom segédeszközt is vett a feleségének. Most már mind a ketten külföldön élnek. Ja! És nem tudunk a baráti társaságból olyanról hogy megcsalta volna a férjét.
2014. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!