Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem leszek...

Szerintetek ha nem leszek itthon kb fél évig, úgy hogy eddig minden nap szexeltünk, megfog csalni a feleségem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 16:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Csak tippelni erre a kerdesre Mar kaptal valaszt!

2014. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

ma 17:17


Nem vettem még észre hogy kacérkodott volna bárkivel is.

2014. dec. 11. 17:32
 13/25 A kérdező kommentje:

ma 17:31


Az nem én vagyok.

2014. dec. 11. 17:33
 14/25 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom is külföldön volt és nem láttuk egymást fél évig. De eszembe sem jutott megcsalni vagy akárcsak flörtölni mással. Jó, hogy a szex fontos egy kapcsolatban de nem a legfontosabb. Ha szeret akkor nem fog megcsalni, ki lehet bírni.
2014. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Rbomb ***** válasza:
Te ismered a természetét.Te tudhatod.Hosszú távon tuti nem tesz jót egyik félnek se.A probléma nem az hogy ő nem szeret és megcsalna vagy szexre van szüksége.Hanem hogy ő mennyire féltékeny lesz így hogy kint vagy távol vagy.Mert ha a fejecskéjébe veszi hogy márpedig te tuti más nőkkel hetyegsz kint,akkor ez beleívódik az agyába,és akkor jön majd az hogy akkor ő miért ne tegye ugyan ezt otthon mással???Nehéz dolog ez.HA ritkán tudsz majd hazajárni,egy idő után főleg a nőknél nagyon kiéleződik a szeretet hiánya az ölelés,az hogy a szerelmét a közelében érezhesse.Ebből adódik sok probléma.MErt ha egy nőnek ez hiányzik akkor megkapja majd mástol viszont ha egy másik férfitöl kap törődést akkor az már párosul nemiséggel is.Bocs de én így gondolom.A szeretethiány sok szerelmet tönkre tud tenni a távolság miatt.Még ha a közös anyagiak miatt is leszel távol.Persze ahogy sokan írták fé év azért kibírható.
2014. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ha értelmesebb mint egy krumpli, akkor nem csal meg
2014. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

ma 17:44


Te hülye vagy már bocs..Senki nem fog hetyegni,se időm se energiám nem lesz rá,ha akarnék se tudnék.Meg amúgy se vagyok olyan.

2014. dec. 11. 17:50
 18/25 A kérdező kommentje:
Ja bocs nem vagy hülye:))Félre értelmeztem amit írni akartál.
2014. dec. 11. 17:52
 19/25 Rbomb ***** válasza:
Azt írtam ha féltékeny típus és Ő a fejébe veszi ezt,nem azt írtam hogy te ezt fogod csinálni.Nem vagyok hülye.Ezért írtam hogy te tudhatod milyen típus ő,de ha már most ezen rágódsz akkor nehéz lesz távol tőle,mert neked már most szöget ütött ez a fejedbe hogy mi van "HA"????Szerintem érdemben válaszoltam a feltett kérdésedre,és nem azt írtam hogy ja megcsal,vagy hogy nem nem csal meg.
2014. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

ma 17:55


Én meg értelmesen bocsánatot kértem.:)De megteszem mégegyszer ha akarod.Szóval bocsi ha lehülyéztelek.

2014. dec. 11. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!