Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem leszek...

Szerintetek ha nem leszek itthon kb fél évig, úgy hogy eddig minden nap szexeltünk, megfog csalni a feleségem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 16:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor most elmondok neked vmit. Lehet elitélni,stb..nem érdekel. Én bizony megcsaltam a párom,de mialatt itthon volt. Rossz volt a kapcsollatom,mindig ivott,lelkileg terroban éltem. ő is ugyanígy kiment külföldre,márcsak azért sem csaltam meg mert reméltem inden rende jön..
2014. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda botrány, szex nélkül már élni sem lehet.A hüség,szeretet,tisztelet, stb.már nem létezik egy kapcsolatban?Persze,hogy fontos a testi kapcsolat, de ilyen helyzetben csak a szexre lehet gondolni,hogy kibirjuk vagy nem?
2014. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Jól mondja az egyik válaszadó. A kémiát felül lehet írni, különösebb erőfeszítés nélkül. Feltéve, ha szereted és tiszteled a párodat. És igen, ilyenkor kiemeltem fontos a bizalom.. Ha kellőképpen ismered a párodat, tudnod kell, hogy mennyire bízhatsz benne...
2014. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem kémia, hanem döntés kérdése.
2014. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is feleségként válaszolok. Ha elmenne a férjem fél évre, évre, két évre. Biztos, hogy nem csalnám meg, mert szeretem. Nem kívánnám mással a szexet, csak vele. Minden nap, minden másnap szeretkezünk. Ha elmenne, nem lenne szex, de mással nem is kellene. Mit gondolsz, a feleségednek kellene??? Ha szeret, akkor nem kell neki más.
2014. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!