Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogok én terhesen itthon...

Mit fogok én terhesen itthon csinálni? Már előre félek.

Figyelt kérdés
Hat hetes terhes vagyok, mivel egészségügyben dolgozom ezért januártól nem dolgozhatom. Mit fogok én otthon csinálni? Anyósom főz, barátnőim akikkel eljárhatnék nincsenek. Falun lakunk, nincs semmilyen lehetőség. Meg fogok őrűlni!
2014. dec. 13. 15:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el valami új hobbit.

Pl nyelvtanulás, kézimunka vagy valami kreatív

2014. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Haat nem hiszem hogy jo elet kovetkezik szamodra.....probald magadat feltalakni vagy keress konnyu egyszeru munkat amit pl otthon is tudsz csinalni....vagy tanulj tovabb vagy nemtudom de idod aztan lesz boven..
2014. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Hat hetes terhes vagyok, mivel egészségügyben dolgozom ezért januártól nem dolgozhatom.


Urológián dolgoztam a nyolcadik hónap végéig... igaz, nem éjszakáztam, és tekintettel voltak rá, hogy nem tudok egyedül beteget mozgatni, ezért inkább könnyű munkákat végeztem, de semmi nem indokolta, hogy itthon legyek, az meg pláne nem elég indok, hogy eü... ez magában semmit nem jelent.

2014. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

kezdj el tanulni valamit, pl. egy idegen nyelvet interneten, vagy bármi mást, ami érdekel

szerezz be könyveket, számítógépes játékokat

vagy nézd végig az összes sorozatot a sorozatbarat.info oldalon, több mint 2000 van fent, biztos találsz az ízlésednek megfelelőt :) amikor meg férjed otthon van, akkor vele foglalkozol.

2014. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
Szomorúan hangzik.:(
2014. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Főzz együtt anyósoddal, lesd el tőle a fortélyokat, tanuld meg azokat az ételeket amiket ő csinál és szeret a férjed.

Elmehetsz könyvtárba is és végre olvashatsz sokat, lesz időd.

Tanulhatsz valamilyen nyelvet, vagy tanulj meg kötni és csinálj a babának, kis sapkát, kardigánt, pulcsit.

2014. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudsz valamilyen tanfolyamra eljárni?
2014. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Sajnállak. Velem még soha nem volt olyan egész életemben, hogy ne tudtam volna értelmesen elfoglalni magam (és itt nem a gyikre gondolok).


3-as,

itt MINDEN kismamát automatikusan kiírnak amióta az egyikük elkapott egy fertőzést az egyik osztályon és elvetélt.

2014. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Én 8 hónapot feküdtem. A dokim még a mosogatástól is eltiltott. Utolsó 4 hetet pedig kórházban töltöttem. Vettem egy xboxot, olvasgattam és hétvégén elmentünk kocsival moziba, színházba ilyenek. Sajnálom tudom, milyen rossz.
2014. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

ti se vagytok normálisak...

mi a baj azzal, ha valaki ok nélkül nem zsibbadja végig otthon a kilenc hónapot?

Nekem a kórházban most is van kismama kolléganőm, intézi a papírmunkát, labort, gyógyszerel, beteget vesz fel, megy a műtőbe betegért...

Nem indok az, hogy eü. Nem és kész. ha veszélyeztetett terhes lenne, akkor meg nem tudná előre, hogy majd januártól lesz az. Szóval van lehetősége nem otthon lenni, csak kényelmesebb a semmittevés, még akkor is, ha már most utálja.

De hajrá, támogassátok.

2014. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!