Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogok én terhesen itthon...

Mit fogok én terhesen itthon csinálni? Már előre félek.

Figyelt kérdés
Hat hetes terhes vagyok, mivel egészségügyben dolgozom ezért januártól nem dolgozhatom. Mit fogok én otthon csinálni? Anyósom főz, barátnőim akikkel eljárhatnék nincsenek. Falun lakunk, nincs semmilyen lehetőség. Meg fogok őrűlni!
2014. dec. 13. 15:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

Radiológoián, onkológián automatikusan táppénzre küldik a kismamákat, de akkor is, ha a főorvos úgy rendelkezik. Ezen kár vitázni.

A kérdésre válaszolva, olvass tanulj meg kötni, horgolni, varrni, tanulj nyelvet, főzz az anyósoddal, vagy helyette, takaríts, készülj a babavárásra, csinálj olyan dolgot, amire eddig nem volt időd a munka miatt.

2014. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
37%
Itt nem az a gond szerintem, hogy le tudja foglalni magát, hanem az ingerszegény környezet. Még sose gondoltatok rá, hogy városba költözzetek?
2014. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%
Te nagyokos 10-es, és ha a kérdező pl. gyógyszergyárban melózik?! Az is eü., de a kémiai cuccok miatt lehet, nem szabad. Vagy röntgen, stb.
2014. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%
Megint annak van igaza, akinek nincs, bravó:D Nem mindenkinek elég naphosszat olvasgatni meg sétálgatni, én is becsavarodtam idehaza!
2015. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!