Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Szerintetek...

Mit gondoltok? Szerintetek megcsal a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeségnek fog tűnni amit írok,de eddig ha beteg volt,akkor is sokkal simulékonyabb volt,és szívesen bújt hozzám és feltünőek ezek a dolgok.Napok óta beteg,minden baja van,fáj a mellkasa,hányingere van,ezek a tünetek nem egyszerre hanem naponta váltakoznak.Minden napra mond valamit,hol ez hol az fáj neeki.Napok óta nem alszik,ma is 2 órát aludt.Az ágyban is melegítőbe bújik be mellém,mindig meztelenül alszunk egymás mellett.Kérdeztem miért nem vetkőzik le,azt mondja fázik,amikor iszonyat meleg van a lakásba.Megfogtam 1 perc múlva és szakadt róla a víz,ennyire fázhatott.Szerintem egyszerűen csak nem akart meztelenül hozzám érni,minden bajára van,bármit csinálok.Hozzám bújni sem akar magától,pedig ez soha nem volt gond.Furcsán viselkedik velem,távolság tartó és ez nem csak azért van mert beteg,amikor eddig beteg volt,akkor mindig hozzámbújva aludt.Ha kérdezem tőle hogy mi baja van,azt mondja hogy semmi,csak kivan merűlve.Ha valaki kimerült akkor tud aludni.Mondtam neki hogy elviszem orvoshoz nézesse meg magát,mert ez így nem állapot hogy napok óta nem alszik,azt mondta ne pofázzak bele,neki ne mondja meg senki hogy mikor mit csináljon.Mondtam neki hogy én ezt nem nézem tovább,reggel nem fogom elengedni dolgozni,mert elviszem orvoshoz,azt merjem megprobálni,ha nem engedem el,akkor kiabálni fog.Soha nem volt ilyen velem.Voltak nehéz időszakok,de ennyire még soha.

Na és most jön a lényeg,reggel amikor fel kel 2 óra alvás után teljesen felpörögve megy dolgozni,mint aki aludt 10 órát és vagy 10 percet nézegeti magát a tükörbe.

A másik dolog hogy úgy érzem van valaki a képbe,bizonyitékom még nincs rá,de a megérzésem ezt súgja.

Amit az elején írtam az is azért furcsa,mert ha beteg,akkor akár 10 órát is alszik egyhuzamba,ilyenkor mindig oda bújik hozzám.Lelkileg is mintha el lökne magátaól,eddig mindig megbeszélte a gondjait velem.Lehet megcsal?Vagy tényleg ennyire kimerült?


2014. dec. 11. 06:53
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Most komolyan kövessem?Az milyen gáz már,de komolyan.Persze tudom ez lenne a legjobb megoldás,de ha még is csak a barátnőivel megy,magam elött égnék milyen hülye vagyok.Bár tény kiderülne hogy mi a helyzet.
2014. dec. 11. 13:41
 42/49 anonim ***** válasza:

Semmiféle képpen ne kövesd, inkább aggódj sokat miatta, de tényleg nagyon sokat! Ne légy féltékeny, készülj fel a legrosszabbra, hogy tényleg megcsal, de számíts a legjobbakra, előbb utóbb észhez for tértni.


Nem tudom volt-e már forraltborozni a barátnőivel, de hozd fel a témát, hogy eksüvő baba gyerekek, meg egyebek, csinálj neki meglepetést, küzdj érte, mint egy lovag, idézt fel a régi szép időket, csináld azt amit ő is igazán szeret. Na, ha ez megvolt, akkor már tudtok őszintén beszélgetni, de ha ne adj isten ez után sem menne, ne add fel, elvégre felkészültél a legrosszabbra! Továbbrsa is csak a JÓ-ra koncentrálj, semmi másra. Ha valami balul sülne el mégis, te minden jót megtettél az ügy érdekében és megemelheted a kapalod mint egy igazi úriember!

2014. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Én azért egy terhességi tesztet is vennék, és megcsináltatnám vele.
2014. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megcsal e, de hogy valami lelki dolog van a háttérben az szinte tuti! Lehet csak nagyon megorrolt rád vagy akár tényleg van valaki a háttérben!
2014. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Mostanra a válaszokat is elolvastam.

"terhesen nem menne borozni..." Ja! És ki mondta, hogy tényleg borozni jár?

És miért ne lehetne terhes, mondjuk épp a szeretőjétől?


Szerintem a kérdező ismeri annyira a menyasszonyát, hogy tudja nem csak egy kis nátha miatt viselkedik furán vele.

Valami bántja a csajt az tuti!

2014. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Utolsó jól írja,tudom milyen amikor beteg,azért évek alatt láttam elég sok oldalát.De ilyennek még soha.Soha nem így viselkedett amikor beteg,bújt hozzám,kérte hogy simogassam a hátát pl és foglalkozzak vele.Most ahelyett ingerült,hamar ideges lesz minden hülyeségen.
2014. dec. 12. 18:57
 47/49 mi a fene ***** válasza:
Lehet hogy csak kimerült. Azt mondod hogy megváltozott. Igen változunk , mi is a szokásaink is. Hagyd békén és figyelje csendben. ne keresd a figyelmét, ne szólj semmiért aztán majd meglátod ! Irj, ha tudsz valami konkrétat !
2014. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Én most nem rugóznék azon, mi baja lehet mert a leírt tünetek alapján akár beteg is lehet de ugye nem vagyok orvos.


Mást javasolnék.

Szüleivel jóban vagy? És ő a tiéddel? Testvére van? Barátnőivel szoktál beszélgetni?

Velük kéne elbeszélgetni hátha kiderül valami vagy ők beszélgessenek el vele.


Olyan nincs, hogy valaki folyamatosan problémát generál egy kapcsolatban és nem hajlandó az agyához kapni csak elvárja, hogy a másik elviselje.

Ha nagyon nem megy a dolog akkor egyszer állj a sarkadra ne hagyd magad lehurrogni és mondd el neki, hogy nagyon nincs rendben és eleged van abból, hogy folyton lepattint és ha nem hajlandó beszélni róla és megoldani akkor szakítás lesz a vége. Gondolja át. Meg te is, hogy meddig viseled el ezt a helyzetet.


Ha nem kamuzik és tényleg ramatyul érzi magát menjen orvoshoz de ha veled van baja bökje ki becsülettel, felnőtt ember vagy túléled és megérdemelsz annyit, hogy emberszámba vegyen és odafigyeljen arra, hogy neked is vannak problémáid nem csak neki!


Ha nagyon nem lehet vele beszélgetni ülj le, szedd össze magad és írj egy levelet neki de abban aztán benne legyen minden. Aztán majd eldől, hogyan reagál rá.

2014. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes hozzászólást, de nem lehet, hogy bipoláris? Ha most 2-3 órákat alszik és reggel tök fitt, akkor lehet, hogy éppen a mániás idöszakában van.

Nem volt ezelött valamikor nagyon aluszékony, kedvetlen, depressziós?

2015. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!