Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Szerintetek...

Mit gondoltok? Szerintetek megcsal a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeségnek fog tűnni amit írok,de eddig ha beteg volt,akkor is sokkal simulékonyabb volt,és szívesen bújt hozzám és feltünőek ezek a dolgok.Napok óta beteg,minden baja van,fáj a mellkasa,hányingere van,ezek a tünetek nem egyszerre hanem naponta váltakoznak.Minden napra mond valamit,hol ez hol az fáj neeki.Napok óta nem alszik,ma is 2 órát aludt.Az ágyban is melegítőbe bújik be mellém,mindig meztelenül alszunk egymás mellett.Kérdeztem miért nem vetkőzik le,azt mondja fázik,amikor iszonyat meleg van a lakásba.Megfogtam 1 perc múlva és szakadt róla a víz,ennyire fázhatott.Szerintem egyszerűen csak nem akart meztelenül hozzám érni,minden bajára van,bármit csinálok.Hozzám bújni sem akar magától,pedig ez soha nem volt gond.Furcsán viselkedik velem,távolság tartó és ez nem csak azért van mert beteg,amikor eddig beteg volt,akkor mindig hozzámbújva aludt.Ha kérdezem tőle hogy mi baja van,azt mondja hogy semmi,csak kivan merűlve.Ha valaki kimerült akkor tud aludni.Mondtam neki hogy elviszem orvoshoz nézesse meg magát,mert ez így nem állapot hogy napok óta nem alszik,azt mondta ne pofázzak bele,neki ne mondja meg senki hogy mikor mit csináljon.Mondtam neki hogy én ezt nem nézem tovább,reggel nem fogom elengedni dolgozni,mert elviszem orvoshoz,azt merjem megprobálni,ha nem engedem el,akkor kiabálni fog.Soha nem volt ilyen velem.Voltak nehéz időszakok,de ennyire még soha.

Na és most jön a lényeg,reggel amikor fel kel 2 óra alvás után teljesen felpörögve megy dolgozni,mint aki aludt 10 órát és vagy 10 percet nézegeti magát a tükörbe.

A másik dolog hogy úgy érzem van valaki a képbe,bizonyitékom még nincs rá,de a megérzésem ezt súgja.

Amit az elején írtam az is azért furcsa,mert ha beteg,akkor akár 10 órát is alszik egyhuzamba,ilyenkor mindig oda bújik hozzám.Lelkileg is mintha el lökne magátaól,eddig mindig megbeszélte a gondjait velem.Lehet megcsal?Vagy tényleg ennyire kimerült?


2014. dec. 11. 06:53
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a terhes témát hanyagoljuk.Gondoljatok csak bele milyen mézesmadzag ez most a kérdezőnek.
2014. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Szerintem is vonatkoztassunk el ettől a terhesség dologtól.Nem is tudom miért jött ez nektek hogy terhes.
2014. dec. 11. 08:02
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Azért a fájó mell meg a hányinger elég erős indikátora egy korai terhességnek, ahogy az idegesség és a megváltozott viselkedés is. Forraltborozni mehet azért is, mert ő se tudja, hogy terhes (vagy amíg a többiek boroznak, ő teát iszik), szóval nem vetném el a helyedben a lehetőséget. Ugyanakkor ha olyan ideje van, amivel nem tud elszámolni (mint a forraltborozásé), az valóban lehet gyanús - de lehet ártalmatlan oka is. Lehet kimerült, lehet akár kezdődő depressziója... Sajnos, ha ellök magától lelkileg is, azzal nehéz mit kezdeni. Próbáld biztosítani róla, hogy ott vagy és meghallgatod, ha igényli, aztán meg (bár nehéz lesz) kicsit hagyd. Ne nyaggasd. Valószínűleg nem fogja érteni, miért nem foglalkozol már úgy vele, és magától közeledik újra... ha meg nem, az is jelzi, hogy már nem tart rád igényt.


Ugyanakkor tudd, megcsalás nélkül is megeshet, hogy kiszeretett belőled, de még vívódik, nem akar szakítani...

2014. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy beteg a menyasszonyod. Akkor miért vagy meglepődve, hogy melegítőben alszik? Lehet, hogy ha fáj a feje, vagy kicsit fáj a torka akkor ugyanúgy meztelenül alszik, de most éppen olyan bajai vannak, esetleg láza amiért fel szeretne öltözni jó melegen. Ez is oka lehet annak, hogy nem bújik hozzád. Ha folyik taknya-nyála egybe, akkor érthető, hogy nem éppen a te nyakadba szeretne szuszogni, meg alig levegőt kapni, meg simulni hozzád amikor maga sem tudja, hogy éppen hogyan jobb neki fekve. Nem is értem a feltételezésed. Honnan tudod, hogy 2 órát aludt az éjjel? Ébren feküdtél mellette? Mert akár ezt túlzóan is mondhatja reggel, hogy alig aludt valamit, de nem feltétlenül azt jelenti, hogy ténylegesen 2 órát aludt összesen. Lehet, hogy sokszor megébredt csak, stb. Betegen én is nézegetem magam sokat a tükörben reggelente, hogy mégis hogyan tudhatnék elfogadható kinézetet varázsolni magamnak, hogy az arcom ne nyúzott legyen, és ne úgy nézzek ki mint aki 1 hete azt sem tudja hol van. Amúgy én sem járok orvoshoz, a háziorvosom 6 év alatt 1x látott, akkor is azért mentem mert már 2 oldali tüdőgyulladásom volt. Tehát én sem rohanok hozzá minden kis megfázással.
2014. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megcsalásra kéne rögtön gondolni.

Írtad, hogy a mennyasszonyod. Mióta laktok együtt?

Mióta vagytok eljegyezve? Mikor lesz az esküvő, van már kitűzve időpont, akár dátumra, akár saccra, hogy jövő nyár?

Történt valami mostanság veletek? Vagy vele?

Szoktatok közös tervekről beszélni?

2014. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

ma 08:40


Esküvő még odébb van.2 éve lakunk együtt.Tervek mindig voltak,de sajnos az utóbbi időben nem nagyon beszéltünk róla.Pedig voltam mindig.Érdektelen irányomba és leginkább lelkileg,mintha bezárta volna a szívét vagy nem tudom.Szexelni szexel velem,de kevés a közös program is mostanában,ami van is,mintha teljesen máshol járna.

2014. dec. 11. 08:48
 37/49 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az esküvő témát felhozakodni :)

Hátha.. :) bár lehet, hogy most egy dühkitöréssel elutasítaná, amit később ő is megbánna.. :/

Lehet, hogy rossz ötlet, de próbálj meg kicsit "nem figyelni rá", amikor a közeledben van. A nők azt se szeretik, ha folyton nyüzsög körülöttük a pasi.

Ha egy kicsit "elhidegülsz" akkor megijed és elkezd mozozgni irányodba. Nem jó az sem ha megszokja hogy ott vagy neki, mert így megun. Kicsit hagy aggódjon .. :)

Szóval kevesebbet öleld meg, kevesebb puszi, kedves azavak ritkábbak legyenek. Lehet hogy nehéz lesz először de egy próbát megér.

Persze attól még légy résen és figyelj rá, de csak a szemed sarkából.. :)

;)

2014. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Szerintem a problémának két része van: egyrészt úgy érzed, hog eltávolodtatok egymástól lelkileg, ami ellen tenni kell, de most hiába próbálkozol, visszautasít; másrészt néhány napja rosszul van, ezért furán viselkedik, és elutasító. Te a kettőt összemosod, ezért aggódsz. Értem, hoogy általában bújósabb lesz, ha rosszul van, de azért ha most nem így tesz, az sem furcsa, minden betegséget másképp él meg az ember. Az ő szempontjából 2-3 napig sem dőlhet ki, mert te folyton nyaggatod. Valószínűleg most úgy van rosszul, hogy az egész világot utálja és elkerülné, szerintem egy éveben 1-2x ilyen teljesen normálisan ellőfordulhat, ezért nincs ok aggodalomra, amíg nem tart tovább 1 hétnél, utána mindenképp orvos, ha addig nem javul a közérzete. Márészt pont ezért elutasító most a próbálkozásaiddal szemben, hogy javítsd a kapcsolatotokat: egyszerűen csak arra vágyik, hogy békénhagyják. Mindenképp újra egy hullámhosszra kell kerülnötök, de majd csak akkor, amikor már elég jól van ahhoz, hogy ne utasítsa el zsigerből az egész világot.

Tehát szerintem még várj 2-3 napot, hogy jobban lehessen, mielőtt aggódni kezdesz. Ha jobban van, akkor hajrá, beszélgessetek, halgasd meg hogy érezte, érzi magát, beszéljetek a kapcsolatotokról, hozzátok helyre. Ha nincs jobban pár nap alatt, küld el orvoshoz. Ha nem megy, akkor lesz okod aggódni.

2014. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%

Figyu már! Ne vonatkoztass el a terhességtől, mert én is úgy gondolom hogy ez a legvalószínűbb!! Létezik a terhesség alatti depresszió is, én ahogy olvasom a soraidat, a menyasszonyod beteg.... Pizsamában alszik, takargatja magát előtted, ezek arra utalhatnak. Nem gondolod? Lehet hányingere van, egyszer a hasa nyilal. Én úgy gondolom hogy a menyasszonyod valamiért titkolja terhességet, vagy pedig még magának sem vallja. Én a helyedben azt csinálnám hogy elvinném nőgyógyászathoz, mert ha ilyen forralt borozós estéket csinál, az a gyerek nem lesz egészséges. Ha terhes, utána elvinném egy pszichológushoz, mert valami történt az agyával.

A másik pedig ami eszembe jutott a drog. Lehet vannak tűnyomok, vagy sérülések rajta, azért van állandóan melegítőben. A drogtól lehet így felpörögni, úgy hogy 2órát aludt előtte. Nézd a holmijait, hívd fel a barátnőit, munkatársait, észre vettek-e rajta valamit. Ne szégyelld, nincs abban semmi ha érdeklődsz iránta másoknál.

De én úgy gondolom nődokihoz vidd először. Én reménykedek hogy nem terhes, mert ha ennyire elhanyagolta a pici lehet már nem egészséges.

A szerető dologra nem tudok mit írni.

2014. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy nem tart semeddig kinyomozni hogy megcsal-e. Mikor megy forraltborozgatni a "barátnőivel" a munkahelyéről egyszerűen követed és kész.
2014. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!