Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Szerintetek...

Mit gondoltok? Szerintetek megcsal a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeségnek fog tűnni amit írok,de eddig ha beteg volt,akkor is sokkal simulékonyabb volt,és szívesen bújt hozzám és feltünőek ezek a dolgok.Napok óta beteg,minden baja van,fáj a mellkasa,hányingere van,ezek a tünetek nem egyszerre hanem naponta váltakoznak.Minden napra mond valamit,hol ez hol az fáj neeki.Napok óta nem alszik,ma is 2 órát aludt.Az ágyban is melegítőbe bújik be mellém,mindig meztelenül alszunk egymás mellett.Kérdeztem miért nem vetkőzik le,azt mondja fázik,amikor iszonyat meleg van a lakásba.Megfogtam 1 perc múlva és szakadt róla a víz,ennyire fázhatott.Szerintem egyszerűen csak nem akart meztelenül hozzám érni,minden bajára van,bármit csinálok.Hozzám bújni sem akar magától,pedig ez soha nem volt gond.Furcsán viselkedik velem,távolság tartó és ez nem csak azért van mert beteg,amikor eddig beteg volt,akkor mindig hozzámbújva aludt.Ha kérdezem tőle hogy mi baja van,azt mondja hogy semmi,csak kivan merűlve.Ha valaki kimerült akkor tud aludni.Mondtam neki hogy elviszem orvoshoz nézesse meg magát,mert ez így nem állapot hogy napok óta nem alszik,azt mondta ne pofázzak bele,neki ne mondja meg senki hogy mikor mit csináljon.Mondtam neki hogy én ezt nem nézem tovább,reggel nem fogom elengedni dolgozni,mert elviszem orvoshoz,azt merjem megprobálni,ha nem engedem el,akkor kiabálni fog.Soha nem volt ilyen velem.Voltak nehéz időszakok,de ennyire még soha.

Na és most jön a lényeg,reggel amikor fel kel 2 óra alvás után teljesen felpörögve megy dolgozni,mint aki aludt 10 órát és vagy 10 percet nézegeti magát a tükörbe.

A másik dolog hogy úgy érzem van valaki a képbe,bizonyitékom még nincs rá,de a megérzésem ezt súgja.

Amit az elején írtam az is azért furcsa,mert ha beteg,akkor akár 10 órát is alszik egyhuzamba,ilyenkor mindig oda bújik hozzám.Lelkileg is mintha el lökne magátaól,eddig mindig megbeszélte a gondjait velem.Lehet megcsal?Vagy tényleg ennyire kimerült?


2014. dec. 11. 06:53
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
69%
Nevetséges, ne haragudj. Nyilvánvalóan valami baja van, és erre te ezzel jössz? Csak azért, mert megcsal nem kell nyakig öltöznie és két órákat aludnia, szimplán ott is hagyhatna a francba.
2014. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
A másik dolog pedig az,hogy miért nem akar elmenni orvoshoz ha annyira kivan?Miért erőlteti ha annyira beteg és 2-3 órákat alszik?
2014. dec. 11. 06:55
 3/49 A kérdező kommentje:

ma 06:55


Tekints el ettől,tudtam hogy ezt fogod leszűrni.Én ismerem,tudom hogyan viselkedik velem,ha beteg,ha nem.Változások,alapesetben is vannak nála,nem csak amikor beteg.Tudom hülyén hangzik amit írtam,de eddig amikor beteg volt,alig várta hogy hazaérjen és velem legyen,ilyenkor mindig elment dokihoz,most inkább munkába siet,pedig pihennie kellene.

2014. dec. 11. 06:58
 4/49 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire megváltozott,lehet tényleg van valaki a hátérben.
2014. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Az a baj itt csak a leírtak alapján azt látjátok hogy ilyenért rinyálok,de én ismerem és én tudom milyen amikor beteg és milyen alapesetben.Alapesetben is vannak változások nála.Nagyon furcsán viselkedik velem,soha nem volt ilyen távolság tartó,még ha beteg volt akkor sem.
2014. dec. 11. 07:00
 6/49 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire el van hidegülve,akkor van valakije.
2014. dec. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy terhes, csak nem tuidja, hogy mondja meg neked?
2014. dec. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Ja és annak ellenére hogy rosszul van,még munka után elakar menni elvileg a barátnőivel forraltborozni.Nem mondom hogy nem így van,de nem furcsa egy kicsit a dolog?
2014. dec. 11. 07:09
 9/49 A kérdező kommentje:

ma 07:08


Az a helyzet hogy erre én is gondoltam,nem hiszem hogy tud róla,de tegnap este tusolás közben láttam a hasát és a megszokotnál nagyobb volt,pedig lapos szokott neki lenni,pedig elött wc-n is volt.

2014. dec. 11. 07:10
 10/49 A kérdező kommentje:
Tegnap este furcsán néztem a hasát,meg akadt rajta a szemem egy pillanatra,valami furcsa volt rajta.Nem tudom megmagyarázni.
2014. dec. 11. 07:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!